Bozkurt ; " Milletimiz darbeye direndi"

Bozkurt ; " Milletimiz darbeye direndi"
26 Temmuz 2016, Salı - 11:54

Başarısız darbe girişimine toplumun tüm katmanlarından tepkiler gelmeye devam ediyor. Berberler Odası Başkanı Mustafa Bozkurt açıklamasında, “Bu kalkışmaya karşı milletimiz direnerek, dünyaya gerektiğinde vatanı için neler yapabileceğini göstermiştir” dedi
  15 Temmuz’daki darbe girişimine karşı STK’ların tepki devam ediyor. Kocaeli Berberler Odası Başkanı Mustafa Bozkurt da yaptığı açıklama ile bu kalkışmaya tepkisini dile getirdi. Birlik İş Hanı’nda düzenlenen açıklamaya oda yöneticilerinden Hasan Yüce, Oğuzhan Arda, Mustafa Öz, Mahmut Tokgöz, Ekrem Kalkan, Metin Memiş ve Erkan Kutlu katılarak destek verdi.
 KABUS YAŞADIK
15 Temmuz’da büyük bir şok yaşadıklarını dile getiren Başkan Bozkurt, “Bu darbe girişimine karşı halkımızın cansiperane mücadelesi her türlü takdirin üzerindedir. Milletimiz, gerektiği zamanlarda vatanını kurtarmak ve korumak adına neler yapılabileceğini yaşanan bu darbe sürecinde bütün dünyaya göstermiştir” dedi.
 BÜYÜK BİR MESAJ
Halkın aynı zamanda büyük bir mesaj verdiğini de ifade eden Bozkurt, şöyle konuştu: “Seçilen her siyasi otorite ancak halkın iradesi ile gönderilebilir. Çözümü demokrasi dışında arayan bu tür darbelere teşebbüs ederek insanların ölümüne sebep olanlar, en ağır cezaya çarptırılacaktır. Toplum tüm çeşitleri ile bir olarak dosta düşmana gerekli mesajı iletmiştir. Yaşananlar sonucunda hayatını kaybeden şehitlerimizi rahmetle anıyor, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz.”  

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki