Bize inanmaya devam edin

22 Mart 2015, Pazar - 13:03

 

Ak parti Darıca İlçe Teşkilatı 24.Genişletilmiş İlçe Danışma Meclisi toplantısı önceki akşam yapıldı.

Toplantıda konuşan Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, “Bizler yola çıktığımızda yüzde 34’lerle başladık. Bugün yüzde 50 seviyesindeyiz. Türkiye’nin kaderini değiştirecek çalışmanın arifesindeyiz. Biz çalışmaya devam edeceğiz.” diye konuştu.

AKP Darıca İlçe Teşkilatı 24.Genişletilmiş İlçe Danışma Meclisi toplantısı AKP Kocaeli İl Başkan Vekili Mehmet Uzunoğlu katılımı ile Şato Klas Düğün salonunda gerçekleşti.  Toplantıda ayrıca Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, AKP Darıca İlçe Başkanı Muzaffer Bıyık, AKP Gebze İlçe Başkanı Hasan Soba, AKP Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut, AKP Çayırova İlçe Başkanı Zafer Kılıç, AKP milletvekili aday adayları ve partiler katıldı.  Programın açılış konuşmasını AKP Darıca İlçe Başkanı Muzaffer Bıyık, yaptı. Güzel bir işleyen bir sistemde çalıştıklarını ifade eden Bıyık; ‘’ Hamd olsun bunlarla birlikte kadın kollarımızın ve gençlik kollarımızın kongrelerini başarılı bir şekilde gerçekleştirdik. SKM başkanlarımızla birlikte yönetimi oluşturduk ve görev dağılımını yaptık. Tıkır tıkır işleyen bir sitemde çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. Bu akşam, buradaki coşkuyu 7 Haziran’da da görmek hep birlikte yaşayacağız’’ dedi.

SEÇİMLERE ÇOK ÖNEM VERMELİYİZ”

Seçimlere çok önem vermeleri gerektiğini ifade eden Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, “Eğer hedefimizi belirliyorsak, Türkiye’nin geri dönmemesini istiyorsak, bu seçimlere daha fazla önem vermeliyiz. Hizmet üretmekten geçer; oda bizim işimiz. Bizler yola çıktığımızda yüzde 34’lerle başladık. Bugün yüzde 50 seviyesindeyiz. Türkiye’nin kaderini değiştirecek çalışmanın arifesindeyiz. Biz çalışmaya devam edeceğiz. Omuz omuza verip çalışmalarımızı yapacağız. Bize inanın ve güvenmeye devam edin. O güveni sarsacak hiçbir oluşumun içine girmeyeceğiz” diye konuştu.

“7 HAZİRAN’A ÇOK İYİ HAZIRLANIYORUZ”

AKP Kocaeli İl Başkan Vekili Mehmet Uzunoğlu ise, “ Büyük mücadele veriyoruz. Bu mücadele, Ak Parti kadrolarının vermiş olduğu yeni Türkiye mücadelesidir. Bizler teşkilatçı olarak, omuz omuza, sırt sırta çalışmalarımıza devam edeceğiz.  Tıpkı 100 yıl öncesi gibi. Bu millet birlik beraberlik içerisinde olduğu sürece başarılar çıkacaktır. 7 Haziran’a çok iyi hazırlanıyoruz. Bizim bir günde yaptıklarımızı muhalif partiler bir  ayda yapıyor. Bütün bunları birlik beraberlik içinde yapıyoruz. Millete bu fotoğrafı veriyoruz ki, millet bizi destekliyor” şeklinde konuştu.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki