BİZ HALA BEKLİYORUZ!

24 Aralık 2014, Çarşamba - 14:29

Kime Niyet, Kime Kısmet

 

 Çayırova Yenimahalle Menderes Caddesinde Bulunan Elektrik Trafosu Hala Bir Çözüme Kavuşmadı. Gazetemizin Gündeme Getirdiği Haberlere Rağmen Şimdiye Kadar ŞEDAŞ Yetkililerinden Olumlu Bir Adım Atılmaması Kafalarda Soru İşareti Bırakmaya Devam Ediyor.

 

Vatandaş Hala Çözüm Bekliyor

Yenimahalle sakinleri ve esnafları gazetemize yaptıkları açıklamada Gebze’ye var Çayırova’ya niye yok diye acilen Sedaş yetkililerini göreve davet ederek gerekli çalışmaları başlatsınlar dediler. Ayrıca Çayırova belediye başkanı Şevki Demirci ve ekibine seslenerek harekete geçmelerini istediler Şehir estetiğine uygun olmayan bir elektrik trafosunu artık görmek istemiyoruz diyerek sitemde bulundular.

 

Gebze’de bir trafo daha kaldırıldı

Şehir estetiğine uygun olmayan bir elektrik trafosu daha kaldırıldı. Gebze Belediyesi’nin girişimleri ve SEDAŞ ile işbirliği içerisinde yapılan çalışma neticesinde fen işleri şantiyesinin giriş hizasında bulunan trafo kaldırıldı. Bina tipi diye adlandırılan trafonun kaldırılması çalışmalarını denetleyen Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, “SEDAŞ yönetimiyle işbirliği içerisinde yürüttüğümüz, şehir estetiğine uymayan bina tipi trafoların kaldırılması çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Kentimizin farklı noktalarında bulunan trafoların yıkılarak, enerji hatlarının yer altına alınması ve yerlerine mini semt meydanları kazandırılması çalışmalarımız devam ediyor

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki