“Birlikte Büyüyelim Projesi Hayata Geçti”

Mehmet Akif İlkokulundan Ağaç Bayramı fidan dikme projesi kapsamında 300 çocuk 300 fidan dikmek için Kuştepe Mesire alanında buluştu.
24 Mart 2015, Salı - 17:09

Gebze Orman İşletme Şefliğinin vermiş olduğu fidanları, Çayırova Belediyesi Park Ve Bahçe İşleri Müdürlüğünün belirleyip hazırladıkları yerlere Çayırova Mehmet Akif İlkokulu Öğrenci ve öğretmenleri dektiler.

 

Mehmet Akif İlkokulundan Örnek Proje

“Birlikte Büyüyelim” fidan dikme projesinde emeği gecenler: Çayırova Mehmet Akif İlkokulu Okul Müdürü Özcan Kudu, Sosyal ve Kültür İşlerinden Sorumlu Müdür Yardımcısı Adem Eliçora, 4. sınıf öğretmenleri; Nuran Kodaz, Fehmiye Merve Sezer, Sevil Şahin Davutoğlu, Özgür Özkan, Aysun Kurt Katman, Sidar Dinler ve Mehmet Süslü, ve 4. sınıf öğrencilerimiz.

 

Protokol Öğrencileri Yalnız Bırakmadı

Etkinliğe Katılanlar: İlçe Milli Eğitim Müdürü Şener Doğan, İlçe Emniyet Müdürü Osman Gül, İlçe Milli Eğitim Şube Müdür Köksal Turan, Çayırova Park Ve Bahçeler Müdürü Mustafa Koç ve okul müdürleri.

 

Öğrenciler Doğa İle Buluştu

Etkinlik sabahın ilk ışıklarında başladı. İlçe Milli Eğitim Müdürü Şener Doğan emeği geçen herkese teşekkür etti. İlçe Emniyet Müdürü Osman GÜL etkinliğe kayılan öğrencilere çikolata hediye etti. Hep birlikte yemeklerini yedikten sonra çöplerini de toplamayı unutmayan öğrenciler alanı tertemiz bırakarak “Birlikte Büyüyelim” umutlarıyla dikmiş oldukları fidanlarıyla vedalaştılar. Okul Müdür Özcan Kudu dikmiş oldukları fidanların bakımı için sık sık fidanları ziyarete geleceklerini söyledi.

                 

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki