Bir Şansta bize verin!

22 Mayıs 2015, Cuma - 22:44

 

AK Parti  içinde birçok görevde bulunan ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nde özel kalem müdürü olarak ta görev yapan Ali Yılmaz,  Şubat ayında MHP geçmişti.  AK Parti’de Başarılı bir çok çalışmanın içinde bulunan Yılmaz Partisi için verilen tüm görevlere hazır olduğunu belirtti ve 7 Haziran’da yapılacak olan seçimler için taşın altına elini koyduğunu ifade etti.

 

HAREKETE GEÇTİK

 

Mhp İl Başkan Yardımcılığı görevine getirilen Ali Yılmaz, “7 Haziran seçimleri için Gebze ve diğer ilçelerle hareket ettikleri ifade edildi.  İl olarak yapılan çalışmalarımızda Gebze’yi önemsiyoruz.  Gebze’de sevilen sayılan kişileri yönetime aldık ve onlarla daha başarılı olacağımıza inanıyoruz.    Gebze bugün görevini yapıyor. Bugün 150 bin oy alabiliyorsak bu çok büyük bir rakam. Haziran seçimleri için hazırlıklarımızı hızlandırdık. Herkese ulaşmayı planlıyoruz. Ziyaretlerimizde de hoşnutla karşılanıyoruz. Partimize oy istiyor, ve bizlere bu dönem şans vermelerini istiyoruz. Olumlu sonuçlarla sohbetlerden ayrılıyoruz. Artık boş laf değil icraat zamanıdır. Bunun içinde çalışıyoruz.

 

BENİM VATANIM BÖLÜNMEZ

 

Ali Yılmaz yaptığı açıklamada,  Benim vatanımı bölünmez bütünlüğünü bozacak hiçbir oluşumda olmam. Abdullah Öcalan ile pazarlık yapan çözüm süreci diye Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgesinde oradaki kardeşlerimizi rencide edecek bir şekilde süreci taşıyan bir siyasi iktidarın içerisinde olmak büyük bir ayıptır ve bundan dolayı da AKP’den istifa ederek MHP olmaya karar verdim. Fikirlerimi ve kişiliğimi burada buluyorum.

 

HİLAL DÜNYAYI AYDINLATACAK

 

İl başkan yardımcısı Ali Yılmaz; “Hilal dünyayı aydınlatacak. Şans istiyoruz. Bize güvenin, güveninizi boşa çıkarmayacağız. Elimizden gelen herşeyi sonuna kadar yapmaya gayret göstereceğiz. Kadrolarımı yeniledik ve güçlendirdik. Oluşturduğumuz başarılı kadroları Kocaeli’ne hizmet etmeleri konusunda aşıladık. Birlik ve beraberlik için yapılmayacak hiçbir hizmetin olmayacağını biliyoruz. Bu nedenle çıktığımız bu yolda herkesten ve herkesimden destek bekliyoruz.” Dedi.

AİLECE SİYASET YAPIYORUZ

 

“Ailece Siyasetin içindeyiz. Aslında biz büyük bir aileyiz. Aynı havayı soluyan, aynı kaderi paylaşanlarız. İhtiyaçlarımız ve isteklerimiz hep aynı. Kocaeli ve İlçelerindeki eksiklik hepimizin konusu. Aynı sıkıntıları sizde yaşıyorsanız, sizde bizim bir aile ferdimizsiniz.”

 

BÖLGEYE HAKİMİM

 

“Çocukluğumu ve gençliği yaşadığım Bölgeye borcumu ödemek istiyorum. Kocaeli’nin tüm ilçelerini teker teker dolaştım. Kocaeli ve ilçelerinin düzeltilmeyi bekleyen ve yapılması gereken bir çok problemleri var." dedi.

 

EN AZ 5 VEKİL

 

“Çalışmalarımızı kesintisiz sürdüyoruz. Kadrolarımızı yaygın hale getirdik. Kocaeli’Nin tüm ilçelerine organize şekilde görevlendirilmesini gerçekleştirdik. Kapı kapı dolaşıyoruz. Uğramadık kapı bırakmıyoruz. Herkese aynı mesafede yaklaşıp görüşlerimiz aktarıp fikirlerini alıyoruz. Bu nedenle aldığımız olumlu yaklaşımlarla ve güvenle Kocaeli’den en az 5 Milletvekili çıkarmayı hedefliyoruz.”

 

 "BİRLİKTELİĞİN ADRESİ"

 

“Bizler, siyaset ortamlarda görev alarak bir nevi taşın altına elini soktuk. ‘’Ben Türk’üm, Türkiye’de Yaşıyorum’’u utanmadan, gururla sergileyebiliyorum. Aldığım görev va yaptığımız birlik çalışmları ile bizim gibi düşünenlere örnek olmak, partide, ilçede, ilde görev almalarını sağlamak, dağılmış ülkücü düşünceyi bir araya toplamaktır.

Çünkü ülkücü düşünce, rahmetli Alparslan Türkeş’in ölümünden sonra Bilge Önder Devlet Bahçeli’nin önderliğinde devam eden, şu konjonktürde Türkiye'nin ihtiyacı olan birlikteliğin adresidir.”

 

 HEP ÇALIŞACAĞIZ

 

“Göreve geldiğimiz Kocaeli ve İlçelerini MHP ile yeni vizyon kazanması sağlamak. Altyapısından, üst yapısına, kültürel ve sportif alanların yanısıra eğitimde de üst sıralarda anılması için çalışacağız.”

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 10 = ?

 
haber yazılımı: buki