Bir Oyuncak, Bin Gülücük!

22 Nisan 2015, Çarşamba - 15:43

 Sosyal Sorumluluk Projesi İle Yüzlerce Oyuncak Toplandı!

Medical Park Gebze Hastanesi 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayram’ını, Yumrukaya Otistik Çocuklar Okulu’nda eğitim alan otistik çocuklar ile erken kutladı!

Oyuncaklar bu gün Yumrukaya Otistik Çocuklar Okulu’nda eğitim alan otistik çocuklara, Medical Park Gebze Hastanesi Yöneticileri ve çalışanları ile birlikte teslim edildi.

Proje hakkında bilgi veren Medical Park Gebze Hastanesi Genel Müdürü Dr. Erdal İbanoğlu ‘’ Medical Park Gebze Hastanesi olarak öncelikli sağlık hizmetimiz dışında, farkındalık yaratmak ve topluma faydalı projeler üretmek için çalışmalar yapıyoruz . Mart ayında hastanemizin giriş bölümünde bulunan oyuncak toplama kutumuzu, başta kıymetli çalışma arkadaşlarımız, hastanemizden hizmet alan misafirlerimiz ve gönüllü bağışçılarımız ile yüzlerce oyuncakla doldurduk. 23 Nisanı bu günden kutlayıp, otistik çocuklarımızın oyun odalarında kullanılması için Yumrukaya Otistik Çocuklar Okulu’na teslim ettik. Bir oyuncak bin gülücük, dedik ve bu gün yüzlerce oyuncak ile çocukların gülümsemesine vesile olduk, bizlere bu haklı gururu yaşatan herkese canı gönülden teşekkür ediyorum.Tüm çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutlarım’’ Dedi.

Yumrukaya Otistik Çocuklar Okulu Müdürü Serkan Varen ‘’ Medical Park Gebze Hastanesinin otizmli çocuklarımız için başlatmış olduğu bu proje ile örnek bir davranış sergiledi. Her çocuk için oyuncak çok önemli ve mutlu olmaları için çok büyük bir sebeptir, ama özellikle otizmli çocukların özel ilgiye ihtiyacı vardır. Projede emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. okulumuza yeni katılan bu oyuncaklar, oyun odalarımızda çocukların keyifli zaman geçirmelerine sebep olacak. Emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.’’ dedi.

 

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki