Bir Oyuncak Bin Gülücük!

13 Mart 2015, Cuma - 23:44

Medical Park Gebze Hastanesi’nden her günü çocuk bayramı yapacak bir sosyal sorumluluk projesi!

Medical Park Gebze Hastanesi yaklaşan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayram’ında verilmek üzere, Yumrukaya Otistik Çocuklar Okulu’nda eğitim hizmeti alan çocuklar için oyuncak toplama çalışmaları başlattı.

İlk oyuncaklar atıldı!

Yumrukaya Otistik Çocuklar Okulu Müdür Yardımcısı Erkan Nirzeoğlu, Hemşire Ayşen Şeker, Öğretmen Nalan Hamzaoğulları’nın ve Medical Park Gebze Hastanesi Genel Müdür Dr. Erdal İbanoğlu, Genel Müdür Yardımcısı Nazlıhan Alkan ve Başhekim Dr. İbrahim Altınkaynak tarafından atıldı.

Proje hakkında bilgi veren Medical Park Gebze Hastanesi Genel Müdürü Dr. Erdal İbanoğlu ‘’ Medical Park Gebze Hastanesi olarak öncelikli sağlık hizmetimiz dışında, farkındalık yaratmak ve topluma faydalı projeler üretmek için çok ciddi araştırmalar ve çalışmalar yapan bir ekibimiz var. Yaklaşan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeni ile Otizmli çocuklarımıza dikkat çekmek ve sağlıklı olan çocuklarımızın, yetişkinlerimizin kullanmadıkları ve/veya yeni aldıkları oyuncakları bağışlayarak bir çocuğu mutlu etmelerine, gülümseme sebepleri olmalarına, vesile olmak istiyoruz. Hepimizin evinde artık kullanılmayan oyuncaklar mutlaka vardır, sizlerden onları alıyoruz, tüm oyuncakları enfeksiyon riskine karşı steril ederek 23 Nisan günü Yumrukaya Otistik Çocuklar Okulu’ndaki çocuklarımıza hediye etmek üzere giriş katımızdaki kutumuzda topluyoruz. Bir oyuncak bin gülücük, diyoruz ve herkesi projeye destek olmaya bekliyoruz.’’ Dedi

Yumrukaya Otistik Çocuklar Okulu Müdürü Serkan Varen ‘’ Medical Park Gebze Hastanesinin otizmli çocuklarımız için başlatmış olduğu bu proje ile örnek bir davranış sergilemektedir. Her çocuk için oyuncak çok önemli ve mutlu olmaları için çok büyük bir sebeptir, ama özellikle otizmli çocukların özel ilgiye ihtiyacı vardır. Projede emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. bizde bir oyuncak bin gülücük diyoruz ve herkesi oyuncak bağışlamak için Medical Park Gebze Hastanesine davet ediyoruz’’ dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki