Bingöllülerden Başkan Toltar’a ziyaret

10 Ağustos 2015, Pazartesi - 13:34

Dilovası Bingöllüler Derneği Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri Belediye Başkanı Ali Toltar’ı makamında ziyaret ettiler.

Dilovası Bingöllüler Derneği Başkanı Ercan Güneş ve yönetim kurulu üyeleri Belediye Meclis Üyesi Halit Ekinci ile birlikte Belediye Başkanı Ali Toltar’ı makamında ziyaret ederek bir süre görüştüler.

Dilovası’nda ikamet eden herkesi bir bütün olarak gördüklerini belirten Bingöllüler Derneği Başkanı Ercan Güneş, Dernek üyelerinin birlik ve beraberliğini arttırıcı birçok aktiviteyi gerçekleştirdiklerini belirtti. Dernek Başkanı Ercan Güneş “Bingöllü hemşerilerimiz ve genelde Tüm Dilovası halkının hizmetinde olduğumuz gibi, birlik ve beraberlik olgusu içinde çalışmalarımızı yürütüyoruz” dedi.

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, Bingöllüler Derneği Başkanı ve yönetimini ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum.  bu günlerde her zamankinden daha fazla birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyduğumuz bir ortamdan geçiyoruz. Bingöllülerin dernekleşmede yaptığı çalışmaları iyi bir noktadır. İlçe genelinde yer alan derneklerine imkanlarımız ölçüsünde faaliyet ve çalışmalarına katkı sağlamaktayız ve sağlamaya devam edeceğiz” dedi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 10 = ?

 
haber yazılımı: buki