Bereket Ayının Vazgeçilmezi!

Bereket Ayının Vazgeçilmezi!
08 Haziran 2016, Çarşamba - 18:23

Ramazan pidesinden almak isteyen vatandaşlar yıllardır Çayırova halkına layığı ile hizmet veren Duman kardeşler odun ekmeği fırınında meşhur Ramazan pidesi almak için vatandaşlar metrelerce pide kuyruğu oluşturdu.

Duman Kardeşlerde “Halka Hizmet Sürüyor”

Çayırova Fevzi Çakmak Lisesi karşısında yıllardır Çayırova halkına en iyi hizmeti sunan babadan oğula gelen mesleği en iyi sunan Duman Kardeşler odun ekmeği fırını sahipleri Aşkın ve Ahmet Duman Ramazan ayında nefis Ramazan pidelerini müşterileri ile birlikte paylaşmanın mutluğunu Çayırovalı müşterileri ile birlikte yaşadılar.

Çayırovalılar “Hoş Geldin 11 Ayın Sultanı”

İftar saatine yakın fırınlardan sıcak pide alıp evine götürmek isteyen vatandaşlar aşırı yoğunluk nedeniyle fırınların önünde metrelerce kuyruk oluşturuyor. Ramazan pidenin ayrı bir tadı ve lezzeti olduğunu ifade eden vatandaşlar, "Günler uzun olmasına, saatlerce oruçlu olmamıza rağmen pide alabilmek için dakikalarca kuyrukta bekliyoruz. Pidenin Ramazan ayında ayrı tadı var. Bu kadar kuyruk oluşmasının sebebi ise iftarda sıcak pide yemek isteyenler. Pide kuyruğunda beklemek bizi hiç yormuyor” dediler. Haziran ayı başlarında Mübarek Ramazan ayında İş yerlerini açan Esnaf’ta bereket ayında Aliş verişe gelen müşterileri ile yakından ilgilenip yaptıkları siftahlarla evlerine yüzleri gülerek günün yorgunluğunu attılar. Hep birlikte hoş geldin 11 ayın sultanı Ramazan ayı iş yerlerimize bereket getirdin dediler.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 3 = ?

 
haber yazılımı: buki