BENİM BAŞKANIM ADNAN KÖŞKER

Gebzeli ev hanımı Sibel Hanım diyor ki; “Çocuklarımız güven içerisinde modern parklarında oyunlarını gönül rahatlığıyla oynayabiliyor. Bizim de içimiz rahat. Ben lafa değil icraata bakarım! Benim Başkanım Adnan Köşker.”
23 Mart 2014, Pazar - 17:54

GEBZELİLERİN BAŞKANI

Toplumun her kesiminin teveccühünü ve sevgisini kazanan Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, Gebze’yi 2023 Türkiye’sine hazırlayacak, 2023 Türkiye’sine taşıyacak projeleriyle geliyor. AK Parti Gebze Belediye Başkan Adayı ve Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, 5 yıllık dönemde kentin genelinde kazandırdığı 70’in üzerindeki parkla, hem Gebzeli ailelerin desteğini alıyor,  hem de parklarına kavuşan çocukların sevgisini kazanıyor.

LAFA DEĞİL İCRAATA BAKARIM

Gebzeli ev hanımı Sibel Hanım diyor ki; “Eskiden mahallemizde parkımız yoktu. Çocuklarımı sokaklarda tehlike altında oyun oynuyorlardı. Şimdi parklarımız var ve çocuklarımız mutlu. Çocuklarımız güven içerisinde modern parklarında oyunlarını gönül rahatlığıyla oynayabiliyor. Bizim de içimiz rahat. Ben lafa değil icraata bakarım! Benim başkanım Adnan Köşker.”

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 10 = ?

 
haber yazılımı: buki