BEN YOK BİZ VARIZ.

Çayırova Ak Parti belediye başkan aday adayı Şevki Demirci benlikten uzak bir anlayışla ilçemize hizmet etmek istiyorum.
03 Kasım 2013, Pazar - 10:53

Muhabirimiz Kamil Kayaoğlu’nun sorularını yanıtlayan Demirci iddialı açıklamalarda bulundu.

BEN YOK BİZ VAR.

Hayatı boyunca ötekileştirmek yerine toplumun her kesimini kucaklamayı kendisine destur edindiğini belirterek sözlerine şöyle devam etti.

Otuz üç senedir aile büyüklerimizle beraber Çayırova’da ticaretle uğraşıyoruz. Bugüne kadar yüzlerce insana iş istihdamı sağladık. Çayırova ben oldu biz olduk, biz Çayırova olduk. Çayırova halkı her zaman yanımızda oldu, yaptığımız her işte bu kadirşinas insanlardan destek gördük. Çayırova ve Çayırova halkının bizim hayatımızdaki yeri çok özeldir.

ŞİMDİ ÇAYIROVA’LIYA VEFA BORCUMU ÖDEMEK İSTİYORUM.

Ekmeğimizi bu kentte kazanırken, toplumun her kesimiyle güzel ilişkiler kurduk, ayrı gayrımız olmadı. Gittiğimiz her sokakta, her caddede bizlere teveccüh gösterildi. Yılların dostlukları, insanımızın cana yakınlığı bizi Çayırova aşığı haline getirdi. Şimdi bu kent’e, bu kadirşinas insanlara karşı kendimi sorumlu hissediyorum. Gerek aile terbiyem, gerekse partim içinde yıllarca aldığım siyasi tecrübem, birikimimle bu kent’e hizmet etmek vefa borcumu ödemek istiyorum.10 seneyi aşkın zamandır partimin her kademesinde verilen hiçbir görevden geri kalmadım, dünya lideri bir başbakanın partisinde hizmetkâr olmak bizler için onur kaynağıdır, Rabbim izin verirse genel başkanımız, Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın göstermiş olduğu 2023 hedeflerine bende katkı sunmak için Çayırova’nın hizmetkârlığına aday adayı oldum.

BİRLİKTE BÜYÜTECEĞİZ.

Gerek ticari hayatım, gerek siyasi hayatımda hiçbir zaman benlik yapmadım, Benlikten, bencillikten Allah’a sığındım. Hiç bir insan tek başına başarılı olamaz düsturuyla hareket ettim. Siyaset ekip işi, istişareye dayalı olmayan hiçbir işten hayır gelmeyeceğinin bilinciyle hareket ettim. Hayallerimizin şehrini oluşturmak için ekip arkadaşlarımızla gece gündüz halkımızın sorunlarını dinliyoruz, istişareler ediyoruz. Şimdiden modern bir kent alt yapısı oluşturmak için projelerimizi hazırlıyoruz, halkımızla birlikte el ele verip,gönül birliği içinde modern bir şehrin temellerini inşa edeceğimiz günleri heyecanla bekliyoruz.ben yok biz var,ahlakıyla Rabbim nasip ederse yağız bir delikanlı edasında olan Çayırova’mıza hizmetkarlığa talibiz,destek çok kıymetli vatandaşlarımızdan,hizmet etmek bizlerden diyerek,bizlere destek veren herkese teşekkürlerimi iletiyor,bu ulvi göreve talip olan bütün arkadaşlarıma başarılar diliyorum.

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki