BBP’li Nihat Yıldız milletten oy istedi

15 Şubat 2015, Pazar - 22:13

Tuğra Restoran’da düzenlenen kahvaltı programında konuşan BBP İL Başkanı Nihat Yıldız, milletten vatanın bölünmez bütünlüğü için oy istediğini söyledi. Yıldız, “Biz bugün en son olanı seçtik ve mücadele ediyoruz” dedi.

Büyük Birlik Partisi (BBP) Başiskele İlçe Teşkilatı’nın düzenlediği kahvaltılı toplantı Tuğra Restoran’da gerçekleştirildi. Toplantıya BBP İl Başkanı Nihat Yıldız, BBP eski İl Başkanı Mehmet Korkmaz, BBP Başiskele İlçe Başkanı Arif Aktepe ve parti üyeleri katıldı.

Elim bir helikopter kazası sonrası hayatını kaybeden BBP’nin merhum lideri Muhsin Yazıcıoğlu davasına değinen İlçe Başkanı Arif Aktepe, “Rahmetli liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu’nun davası ile ilgili herhangi bir gelişme olmamıştır. Şehit liderimizin davasının aydınlatılmasını istiyoruz. Kim bu olayı aydınlatmazsa biz Alperenler olarak her zaman karşılarında olacağız” diye konuştu.


SAHAYA İNİYORUZ
Milletvekilliği adaylığı için başvuruların 6 Mart günü son bulacağını belirten İl Başkanı Nihat Yıldız, “Milletvekilliği için arkadaşlarımızın başvuruları başladı. 6 Mart’a kadar başvurular devam edecek. 6 Mart’tan sonra 11 milletvekili adayımız sahaya inerek canla başla çalışacaklar. Artık BBP için gece gündüz çalışma vakti gelmiştir. Rahmetli liderimizin davası 6 yıl oldu ve bir arpa boyu yol ilerleme kaydedilememiştir. Bir an önce dava ile ilgili sonuç bekliyoruz” diye konuştu.  PKK’nın hükümete diz çöktürdüğünü ifade eden Yıldız, “PKK ile hükümet yuvarlak masa etrafında bir araya gelmiştir. Bunlar PKK ile pazarlık yapmadığı söyleyip, PKK ile aynı masaya oturanlardır. Bizler vatanımızın birliği ve bölünmez bütünlüğünü istiyoruz. Biz bugün en son olanı seçtik ve mücadele ediyoruz” dedi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki