BBP’den abla kardeş başvuruda bulundu

07 Eylül 2015, Pazartesi - 14:01

Büyük Birlik Partisi (BBP) Kocaeli İl Teşkilatı, 1 Kasım’da yapılacak olan milletvekili genel seçimleri için hazırlıklarına başladı. Körfez İlçe Başkanı Mustafa Arha, Arha’nın öz ablası Ömür Yeşim ve Büyük Birlik Partisi Kocaeli İl Teşkilatı yöneticisi Zülküf Eta başvurularını birlikte yaptı

BBP’de aday adaylığı başvuruları 14 Eylül tarihine kadar sürecek, 18 Eylül tarihinde ise aday listeleri açıklanacak. BBP’nin 3 Eylül tarihinde başlattığı aday adaylığı başvuruları için 3 kişi başvuru yaptı.Başvuru yapan isimler; 7 Haziran seçimlerinde aday olan ve sonrasında Milli İttifak için adaylığını geri çeken Büyük Birlik Partisi Körfez İlçe Başkanı Mustafa Arha, Arha’nın öz ablası Ömür Yeşim ve Büyük Birlik Partisi Kocaeli İl Teşkilatı yöneticisi Zülküf Eta oldu.

DUYAR VE KAYA DA BAŞVURU YAPACAK

BBP Genel Başkan Danışmanı Serhat Duyar ve 7 Haziran genel seçimlerinde Milli İttifak’ın 4. Sıra adayı Remzi Kaya’nın Pazartesi veya Salı günü adaylık başvurusunda bulunacakları öğrenildi. BBP’de 18 Eylül’de açıklanacak aday listesi için yaklaşık 20 kişinin aday olması bekleniyor.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki