BBP seçime kendi adaylarıyla girecek

31 Ocak 2015, Cumartesi - 12:35

BBP İl Başkanı Nihat Yıldız, partisinden milletvekili adayı olmak isteyenlere seslenerek, “2015 genel seçimlerine kendi bayrağımız altında, kendi adaylarımızla katılacağız” dedi.

 

BBP İl Başkanı Nihat Yıldız, yazılı bir açıklama yaparak iktidarı eleştirdi. Yıldız yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: “18 Ocak 2015 Pazar günü gerçekleştirdiğimiz olağanüstü kongrede, parti üyesi dava arkadaşlarımızın teveccühü ile Büyük Birlik Partisi Kocaeli il başkanı seçildim. Bu kutsal davaya omuz veren, benimle beraber yönetim kurulunu teşkil eden yönetici arkadaşlarımı da tebrik ediyorum. Ayrıca 29 Ocak 1993 yılında şehit liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu ve dava arkadaşları tarafından kurulan partimizin 22.kuruluş yıl dönümünü de kutlar, ülkemizin istikrarı ve Türk milletine hayırlı hizmetlere vesile olmasını temenni ederim.

 

ADAY OLMAK İSTEYENLERE ÇAĞRI

23-24 ve 25 Ocak 2015 tarihlerinde Genel merkezimizin, Ankara Haymana’da düzenlediği, Genel başkanımız sayın Mustafa Destici’nin katıldığı, aynı zamanda 2015 genel seçim startının da verildiği  istişare toplantısına yönetim kurulu ve ilçe başkanları arkadaşlarımızla beraber iştirak etti. Ülkemiz sorunları eksenli konuların çözümleri üzerinde istişare ve fikir teatisinde bulunduğumuz toplantının çok verimli geçtiğini söyleyebilirim. 2015 genel seçimlerine  kendi bayrağımız altında, kendi adaylarımızla katılacağız. 2015 genel seçimlerinde partimizden milletvekili adayı olmak isteyen; milliyetçi, muhafazakar ve demokrasiyi özümsemiş dava arkadaşlarımızın aday adaylık başvurularını 1 Şubat 2015 tarihinden itibaren kabul edeceğiz.

 

AKP’NİN BÖLÜCÜ İŞBİRLİĞİ

Bizim misyonumuzla bağdaşan tüm gönüldaşlarımızı, partimiz çatısı altında siyaset yapmaya davet ediyorum.  AKP hükümetinin 17 ve 25 aralık yolsuzluk, hırsızlık ve rüşvet iddialarıyla başlayan süreçten sonra muhafazakar ve demokrat olma misyonu sona ermiştir. AKP, bölücü terör örgütü ve onun ele başı Abdullah Öcalan ile sözüm ona “çözüm süreci” adı altında işbirliği yaparak ülkemizi “bölünme sürecine” sokmuştur. Kocaeli ve ilçelerimizin ciddi sorunları var. Çıkartılan büyükşehir yasası ile ilçe belediyelerimiz adeta kasaba hüviyetine dönmüş, ilçe belediye başkanları da nahiye müdürü olmuşlardır”

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki