BAYRAMOĞLU PLAJLARI GÖZ KAMAŞTIRIYOR

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ve Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, Darıca Bayramoğlu plajlarında vatandaşlarla birlikte denize girdiler.
29 Haziran 2014, Pazar - 15:43

 

        

            Başkan Karaosmanoğlu, Bayramoğlu’nda deniz suyunun her geçen gün daha temiz hale geldiğini ifade ederek bütün bölge halkını bu yaz Darıca Bayramoğlu sahilindeki halk plajında denize girmeye davet etti.Başkan Karaosmanoğlu ve Başkan Karabacak ,Darıca Bayramoğlu Sahili 2. Etap Düzenleme çalışmalarını da yerinde incelerken çalışmalarla ilgili yetkililerden bilgiler aldılar.Başkan Karaosmanoğlu plajda çalışmaların sürdüğünü ve bölgedeki bütün sahilleri halkın hizmetine açmayı hedeflediklerini ifade etti.

            PLAJLAR BÜYÜYECEK

            Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak ise Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile birlikte kısa sürede sahilde önemli çalışmalara imza atıldığını ifade ederek Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’na teşekkür etti.

            Bayramoğlu sahil şeridi çalışmaların ardından 830 metrelik plaj haline getirildi. 11 bin metrekarelik sahil kesiminden, temizleme çalışmaları kapsamında 326 kamyon hafriyat toplandı. Çalışmalarda ayrıca plajda tuvaletler, duşlar ve güneşlenme alanları yapıldı. Plaj özellikle bölge halkının denizle buluştukları bir yer haline gelirken devam eden 2. Etap çalışmalarıyla birlikte bölge turizminin en önemli alanlarından biri haline gelecek.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 5 = ?

 
haber yazılımı: buki