Bayramoğlu Mahallesi’nde Pilavcı Ses Getiriyor...

Bayramoğlu Mahallesi’nde muhtar adayı olan İbrahim Pilavcı, geçtiğimiz haftasonu Bayramoğlu sakinlerine açık havada konser düzenledi. Ahmet Ece ve Gülsenim’in sahne aldığı konsere çok sayıda kişi katıldı.
19 Mart 2014, Çarşamba - 14:13

Pilavcı, belediye başkan adayı gibi çalışıyor

 Bayramoğlu Muhtar adayı İbrahim Pilavcı konser öncesi yaptığı konuşmada ‘’Biz buraya hizmet için aday olduk. Bayramoğlu’nu yeniden canlandırmak en başlı hedeflerimizden biri. Muhtar olduğum zaman hiç bir işlemden ücret alınmayacak. Mühür parası adı altında hiçbir ücret alınmayacak. Benim derdim mahalleme hizmet etmek. Sizlerin desteğini bekliyorum. Beni ve ekibimi burada yalnız bırakmadığınız için teşekkür ediyorum’’ dedi. Daha sonra coşkulu bir konser keyfi yaşayan Bayramoğlu halkı, bu organizasyondan dolayı İbrahim Pilavcı’ya teşekkür etti.

Bayramoğlu Mahalle Muhtar Adayı İbrahim Pilavcı mahalle sakinlerine konser süprizi yaptı.

Bayramoğlu mahallesi'ndeki muhtarlık yarışına ayrı bir hava ve renk getiren İbrahim Pilavcı, aday olduğu Bayramoğlumahallesi'nde bir konser düzenledi. onserde yöresel sanatçılar Ahmet Ece  ve Gülesin türküleri ile mahalle sakinlerine eğlenceli saatler yaşattı. Bayramoğlu Ada bölgesinden konserin düzenlendiği Eren Sitesi bölgesine yaklaşık 110 araçlık bir konvoyla geçiş yapan Muhtar Adayı İbrahim Pilavcı, "Bayramoğlu bir belediye başkanlık adayı kadar seçim havası yaşayacak değerde özel bir mahalledir. Mahallemiz herşeyi hakediyor."dedi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 10 = ?

 
haber yazılımı: buki