Bayram: Tecrübe Paylaştıkça Önem Kazanır

Bayram: Tecrübe Paylaştıkça Önem Kazanır
15 Nisan 2016, Cuma - 12:33

İSU, tecrübelerini paylaşıyor!

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İSU Genel Müdürü İlhan Bayram, Balıkesir Su ve Kanalizasyon İdaresi (BASKİ) Genel Müdürü Mustafa Bayram ile üst yönetimini Kocaeli’nde ağırlayarak kurumun yaptığı yatırımlar ile Bilim Merkezi ve Film Platosunu gezdirdi. 

İSU Genel Müdürlüğü, iki yıl önce kurulan Büyükşehir Belediyeleri Su ve Kanalizasyon İdareleri’ne tecrübelerini paylaşmayı sürdürüyor. Balıkesir BASKİ Genel Müdürü Mustafa Bayram, Genel Müdür Yardımcıları Hamdi Dereyurt ve Ali Seyfi Küçükgöncü ile bazı Daire Başkanlarını makamında ağırlayan Genel Müdür İlhan Bayram, kurumun profili, 12 yıl süre zarfında yaptığı yatırımlar ve bunun sonucunda yaşanan değişim ile gelecekteki projeksiyonu hakkında bilgi verdi. 2004 yılından beri İl geneline hizmet veren iki kurumdan biri olduklarını hatırlatan İSU Genel Müdürü, yapılandırmanın ardından eksikleri belirleyerek yatırım atağına geçtiklerini ifade etti. Geçen süre zarfında 1.2 milyar TL yatırım gerçekleştirdiklerini aktaran Genel Müdür İlhan Bayram, kurumun tecrübelerini yeni kurulan ve yapılandırmasını sürdüren Su ve Kanalizasyon İdarelerine paylaştıklarını söyledi. Balıkesir’de üniversiteyi okuduğunu ve Balıkesir’e karşı aidiyetinin bulunduğunu da anlatan Genel Müdür, BASKİ Genel Müdür Mustafa Bayram ve çalışma ekibinin çalıştıkları kurumlar itibariyle uzun yıllara dayanan dostluklarının bulunduğunu kaydetti. Bayram, "Tecrübe paylaşıldıkça önem kazanır. Biz de bu doğrultuda yeni kurulan Su ve Kanal İdareleri’ne yapılandırma, yatırım ve örnek projelerimiz ile tecrübelerimizi paylaşıyoruz. Yapılandırmasını tamamlayan BASKİ Genel Müdürü Mustafa Bayram  bey ve ekibi görev yaptıkları yerlerdeki tecrübeleri ile Balıkesir’de önemli hizmetlerde bulunuyorlar" diye konuştu. 

MUSTAFA BAYRAM: KOCAELİ’Yİ ÖRNEK ALIYORUZ
Gösterdikleri ilgi ve alaka ile tecrübelerini paylaşmalarından dolayı teşekkür eden BASKİ Genel Müdürü Mustafa Bayram ise "Bizden önce konuların içinde olmanız sorunları yaşamanız, bizim az sorun yaşayıp işi öğrenmemizi kolaylaştırıyor. O bakımdan ben özellikle Genel Müdürlük olarak yaptığınız çalışmalarınızı yakından takip ediyoruz. Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanımızın Ahmet Edip Uğur, seçimden sonra ilk Kocaeli’ye geldi ve özellikle Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’ne kendisine örnek aldı. Kurum olarak yeni yapılandık, fiziki şartlarımızı da yavaş yavaş tamamlıyoruz. Eksiğimizi tespit  etmek ve daha iyi şeyleri yapmak için neler yapılması gerektiği konusunda örnek aldığımız  İSU Genel Müdürü İlhan Bayram beyin daveti üzerine Kocaeli’ye geldik. Öğrenmenin yaşı olmadığına inanıyoruz. İSU’nun tecrübelerini paylaştıkları ve bizleri ağırladıkları için de Genel Müdür İlhan Bayram beye ve ekibine teşekkür ederim" dedi. 

FİLİNTA DİZİ SETİ GEZİLDİ
Kurumun teknoloji üssü SCADA Merkezi, Alo 185 Çağrı Merkezini gezdirerek bilgi veren İSU Genel Müdürü İlhan Bayram, ardından Kandıra’ya geçerek Namazgah Barajı ve inşaatı süren Hidroelektrik Santrali’ni gezdirerek yapılan çalışma hakkında bilgi verdi. Bayram, konuk heyeti ayrıca Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Bilim Merkezi ile Seka Film Platosunu da gezdirdi. Yapımcı Burhan Özkan tarafından ağırlanarak gezdirilen Genel Müdürler ile misafirler, film platosunda çekilen Filinta dizisi oyuncuları Suavi Eren, Hakan Yufkacıgil ve Ebubekir Öztürk ile bir araya gelerek hatıra fotoğrafı çekti. 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 3 = ?

 
haber yazılımı: buki