BAYRAK İZDİHAMI SÜRÜYOR

Çayırova Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı İlhami Bayrak ve ekibi önceki gün Çayırova Sinoplular Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ne bir ziyaret gerçekleştirdi. Yüzlerce Sinoplu’nun katıldığı programda dernek başkanı Muhammet Yeşilkaya’da hazır bulundu.
09 Mart 2014, Pazar - 13:54

Seçimler öncesinde yapmış olduğu çalışmalarla bölge gündeminin her zaman ilk sıralarında yer alan Belediye Başkan Adayı İlhami Bayrak’ın Sinoplularla olan buluşması yine bir gövde gösterisine dönüştü.

YEŞİLKAYA: HEP YANIMIZDA OLDU

Programda bir selamlama konuşması yapan Dernek Başkanı Muhammet Yeşikaya “Sayın İlhami Bayrak’a siz değerli hemşerilerimin önünde bir kez daha teşekkür etmek isterim, kendisi bizi hiçbir etkinliğimizde, iyi ve kötü günümüzde yalnız bırakmadı. Bugünde kendisini lokalimizde ağırlamaktan onur duyuyorum. Yaklaşan yerel seçimlerde umuyorum ki hak ettiği başarıyı yakalayacaktır. Ben şahsım ve derneğim adına Başkan adayı İlhami Bayrak ve kadrosuna başarılar diliyorum” dedi.

“YORGUNLUĞUMUZU UNUTTURUYORSUNUZ”

Programa geldiği andan itibaren Sinopluların yoğun ilgisiyle karşılaşan Bayrak ise “Tüm Sinoplu hemşerilerimize teşekkür ediyorum, bu yoğun teveccüh ile yapmış olduğumuz çalışmalarda ki yorgunluğumuzu bir anda unutuyoruz. Şahsım ve arkadaşlarım adına bize gösterdiğiniz bu ilgiye layık olmak adına çok çalışacağımızın sözünü şimdiden veriyorum” dedi.

“ÇAYIROVA’YA MENFAATSİZ HİZMET”

Çayırova’ya yapılması gereken hizmetleri ancak çalışan ve üreten kadroların yapabileceğini belirten Bayrak “Saadet Partisi olarak Çayırova’ya menfaatsiz bir şekilde hizmet edecek olan kadroları oluşturduk. Bizler Milli Görüş Belediyeciliğinden gelen insanlarız, halkın menfaatine olmayan hiçbir işin içerisinde olmayız. Ben değerli Çayırovalı hemşerilerimize adil, şeffaf ve akılcı bir yönetimin sözünü veriyorum, tüm Çayırovalılara üretken, yapıcı ve vicdanlı yönetimin sözünü veriyorum” dedi.

YOĞUN ALKIŞ VE TEZAHÜRAT

Konuşması sık sık alkış ve sloganlarla kesilen Başkan Adayı Bayrak “Geçen 5 yılda yapmış olduğumuz çalışmalar gelecek için referansımızdır. Belediyeciliğin okulu yok elbette, bizler yerel yönetimin ekip işi olduğunun farkındayız, bizler yerel yönetimin halkla iç içe olarak yapılması gerektiğini de biliyoruz. Çayırova halkını hak ettiği refah düzeyine ulaştırmak adına, Çayırova’nın geleceğini planlamak adına halktan ve haktan yana bir mücadelenin içinde olmaktan ve sizlerin karşısında olmaktan onur duyuyorum” dedi. 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki