İYİ Parti Çayırova Belediye Başkan Adayı İlhami Bayrak hafta sonu, Çayırovalı gençlerle Yenimahalle’de bir araya geldi.

Aday olduğu günden bu yana yoğun bir tempoda çalışmalarına devam eden Çayırova Belediye Başkan Adayı İlhami Bayrak, Çayırovalı gençlerin misafiri oldu. Hayatının her alanında sportif faaliyetlerin içinde yer alan Bayrak, gençlerle olan güçlü iletişimi ile takdir toplarken, yapmış olduğu konuşmada gençleri de Çayırova’nın geleceği için siyasete davet etti.

“GENÇLERİMİZİN TALEPLERİ BİZLER İÇİN ÇOK DEĞERLİ”

Çayırovalı gençlerin sorunlarını dinleyen ve sorularını cevaplayan Başkan Adayı İlhami Bayrak: “Bizler Çayırova’da geleceğimizin teminatı olan siz gençlerin daha iyi şartlarda yaşaması adına bugün Belediye Başkan adayı olduk. İlçemizde gençlerimizin başarı dolu faaliyetlerinden bihaber yöneticilerin aksine gençlerimizin önünü açmak ve başarısını arttırmak adına çalışacağız. Halkımızın yani sizlerin oluşturdukları kaynakları yine sizlerin hizmetine sunup eğitim, spor ve sanat alanında önemli çalışmalara imza atacağız. Çayırovamızı sizlerin de taleplerini dikkate alarak, ülkemize her alanda önemli isimler çıkaran marka bir şehir haline getireceğimize inanıyorum. Burada dolu ve kalifiye gençler görüyorum, bu gücü değerlendirmek bizlere de kazandıracaktır” şeklinde konuştu.

Çayırovalı gençlerin hayatın her alanında olduğu gibi siyasetin de içinde olması gerektiğini vurgulayan Başkan Adayı Bayrak son olarak: “Bu nezih ve samimi ortam için sizlere çok teşekkür ediyorum” dedi. Bayrak konuşmasının ardından ise gençlerin sorularını cevapladı. Program sohbet ve ikramlar eşliğinde son buldu.