Bayrak Ailesinin Acısına Ortak Oldular

Bayrak Ailesinin Acısına Ortak Oldular
25 Ekim 2016, Salı - 15:42

Saadet Partisi Eski ilçe başkanı İlhami Bayrak'ın annesi (Merhume)Şakire Bayrak (85) yaşında hakka yürüdü.

Kartal Eğitim ve Araştırma hastanesinde yaklaşık 10 gündür yoğun bakımda olan (Merhume) Şakire Bayrak hayata tutunamadı. Bayrak Ailesi Büyükleri Cenazede Buluştu. Son Yolculuğuna Dost Ve Sevenleri Yalnız Bırakmadılar.

BAYRAK AİLESİNİN ACISINA ORTAK OLDULAR

Cenaze namazına SP. Genel başkan yardımcısı Birol Aydın, SP. Kocaeli başkanı Sinan Ejderoğlu, Çayırova Kaymakamı Turgut Çelenkoğlu Çayırova Belediye başkanı Şevki Demirci, AK Parti Çayırova belediye meclis üyeleri Murat Karaca, Vahit Terzi, Bülent Kanca, Çayırova SP. İlçe başkanı Yusuf Aksu ve yönetimi SP. Çayırova belediye meclis üyesi Ali Uçar, Zeki Özçelik, SP. Kocaeli ilçeleri başkanları ve il yöneticileri, CHP Çayırova ilçe başkanı Selahattin Kaya, CHP Çayırova belediye meclis üyeleri Ata Savaş Durak, Halis Koç  Eski AK Parti belediye başkan adayı Bünyamin Laçin, Çayırova Eski belediye başkanı Ziyaettin Akbaş,DP Çayırova ilçe başkanı Kurban Aktaş ve yöneticileri, Kocaeli MHP il yönetişi Muammer Laçin,  Çayırova müftüsü İbrahim Kadıoğlu, Gazetemizin imtiyaz sahibi Macit Kardeş, Çayırova küçük sanayi sitesi  başkanı Haydar Demirkıran ve yöneticileri, Çayırova Genç Osman derneği başkanı Celal Akbaş ve yönetimi Çayırova Anadolu spor derneği başkanı Mücahit Polat ve yöneticileri, Bölgemizdeki spor kulüpleri başkanları ve çok sayıda STK başkanları ve yöneticileri cenaze merasiminde hazır bulundular.

DUALAR İLE SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

Çayırovanın Eski Ailelerinden Olan Bayrak Ailesi Gelen Acı Haber İle Sarsıldılar Daha önce Kalça kırığı nedeni ile ameliyat olan 85 yaşındaki Şakire Bayrak Kartal Eğitim ve Araştırma hastanesinde hayatını kaybetti. Çayırova gerçekleşen buluşmada çok sayıda dost ve sevenleri arasında gözyaşları sel oldu, cenazesi öğle namazına müteakip Çayırova Çarşı camiinde kılınan cenaze namazı sonrası sevenleri son yolculuğuna uğurladı. Adem yavuz mezarlığı aile kabristanında defnedildi. Bayrak’ Ailesi taziyeleri Çayırova Fatih spor kulübü derneğinde kabul etti. Bizde Yakıntakip gazetesi ailesi olarak, (Merhume) Şakire Bayrak'a Allah'tan rahmet yakınlarına ve kederli ailesine başsağlığı diliyoruz

 

 

 

                

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki