Başkanlardan, GETÜ Rektörüne Ziyaret

24 Kasım 2014, Pazartesi - 16:18

Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, Gebze Teknik Üniversitesi Kurucu Rektörü Haluk Görgün’ü makamında ziyaret etti. 18 Kasım tarihinde Gebze Teknik Üniversitesi Rektörlüğüne atanan Prof. Dr. Haluk Görgün’e başarı dileklerini iletti.

AK Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Ali Okur, Gebze Kaymakamı Mehmet Arslan, Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Zafer Kılıç, AK Parti Darıca İlçe Başkanı Muzaffer Bıyık, AK Parti Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut ile birlikte gerçekleştirdiği ziyarette Prof. Dr. Haluk Görgün’e başarı dileklerini ileten başkan Demirci, üniversitenin Kocaeli ve bölgeye kazandırılmasında tarihi bir karar alan başta Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık ve AK Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Ali Okur’a bir kez daha teşekkür etti.

Çayırova, Gebze, Darıca ve Dilovası’nın yanı sıra İstanbul içinde önemli bir üniversite olan Gebze Teknik Üniversitesinin gelişmeye ve büyümeye açık olduğunu kaydeden Belediye Başkanı Şevki Demirci, “Bölgemizde beklediğimiz bir hayal gerçekleşti. Gebze Teknik Üniversitesi” nin (GETÜ) Türkiye Büyük Millet Meclisinde yasalaşmasını sağlayarak bölgemiz için tarihi bir karar alan Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sayın Fikri Işık ve Kocaeli Milletvekilimiz Sayın Mehmet Ali Okur olmak üzere Kocaeli milletvekillerimize ve emeği geçen herkese şahsım ve Çayırova halkı adına teşekkürlerimi sunarım” dedi. Karşılıklı fikir alışverişi içerisinde devam eden ziyaretin sonunda Gebze Teknik Üniversitesi Kurucu Rektörü Haluk Görgün, kendisini ziyaret ederek onurlandıran misafirlerine teşekkürlerini iletti.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 10 = ?

 
haber yazılımı: buki