BAŞKAN YAMAN İLKLERE İMZA ATMAYA DEVAM EDİYOR

Dilovası Belediye Başkanı Cemil Yaman, Ak Parti Dilovası Belediye Başkan adayının açıklanmasının ardından bir ilke daha imza attı.
22 Ocak 2014, Çarşamba - 16:59

Dilovası Belediye Başkanı Cemil Yaman, Ak Parti Dilovası Belediye Başkan adayının açıklanmasının ardından bir ilke daha imza attı. Belediye Başkan adayı Ali Toltar ve aday adaylarıyla sabah kahvaltısında bir araya gelerek “Benim derdim davam AK Parti” sözleri ile birlik mesajları verdi. Programa Ak Parti Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut, İl Başkan Yardımcısı Mehmet Uzunoğlu, İl yönetim kurulu üyeleri Ertuğrul Çırak ve Hakkı Nalbant katıldı.

YAMAN’DAN ANLAMLI KONUŞMA

Dilovası Belediye Başkanı Cemil Yaman yaptığı konuşmada “2009 yılında partimiz bizi aday yaparken iyiydi de partimiz şimdi bizi aday göstermediğinde partimiz kötü diyemeyiz. Elbette sorgulanması gereken eksiklerimiz, hatalarımız, yanlışlarımız olabilir.

GÜN BİRLİK GÜNÜDÜR

Ama gün birlik ve beraberlik günüdür. Gün kenetlenme günüdür. Aday adaylığı sürecinde hep şunu vurguladım. Biz AK Partiliyiz. Başbakanımızı hiçbir zaman yanlız bırakmayacak ve onun yolunda ilerleyeceğiz. Bugünde aynı sözümüzdeyiz. Hayatım boyunca hiç geri adım atmadım. Bugünde atmam. Ali Toltar bey’de bizim kardeşimiz. Ali Toltar beyin de başarılı olacağına inanıyorum, İnşallah birlik ve beraberlik içersinde fitne ve fesata geçit vermeden kenetlenerek bayrağı size devrederiz.

BİZİM DAVAMIZ BİR

Bizim derdimiz bir, yolumuz bir, davamız birdir. Tek üzülebileceğim nokta seçimi kaybetmemiz olur onun dışında ben olmasam da içimizden bir kardeşimiz olur. İlçemiz de Ak Parti bayrağının dalgalanması için elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Durmayacağız devam edeceğiz ve Dilovası halkının daha mutlu yaşaması için her zaman çalışacağız. İnşallah kenetlenerek seçimi alacağız.”dedi.

Başkan Yaman, aday adaylığı sürecinde gösterdikleri nezaket ve centilmenliklerinden dolayı da bütün aday adaylarına teşekkür etti.

BAŞBAKAN'IMIZA GÜZEL BİR SELAM GÖNDERELİM

30 Mart’ta yapılacak olan seçimlerde, Ak Parti Dilovası olarak Sayın Başbakanımıza yakışır şekilde en yüksek oy ile seçimi kazanacağımızdan da hiçbir şüphem yok. Ne olursa olsun biz Ak Parti’liyiz ve Ak Parti’nin bayrağını dalgalandırmak için bir aradayız. 30 Mart da Dilovası’n da büyük bir oy farkı ile seçimi kazanarak başbakanımıza güzel bir selam gönderelim” dedi.

AKBULUT” KOL KOLA YÜRÜMEYE DEVAM EDECEĞİZ”

Başkan Yaman’ın ardından konuşmasını yapan ilçe Başkanı Osman Akbulut, hizmetler bitmedi kol kola yürümeye devam edeceğiz. Bizim partimiz büyük ve güçlü bir aile herkes elinden gelenin fazlasını yaparak, elini taşın altına koyması gerekiyor.  İnşallah hep birlikte bu zorlu süreci başarı ile geçireceğiz” dedi.

UZUNOĞLU”ER KİŞİNİN İŞİ”

Ak Parti İl Başkan Yardımcısı Mehmet Uzunoğlu,” Belediye Başkanımızı gösterdiği siyasi olgunluk ve erdemli duruşundan dolayı ayrıca teşekkür ediyorum. Dün adayın açıklanmasının ardından dik durmak ve gösterdiği erdemlik er kişin işidir. Herkes den böyle olmasını bekliyoruz. Güçlü bir aileyiz ve aday adaylığı sürecini başarı ile bitirdik. Artık önümüzdeki sürecide birlik ve beraberlik ile başarı ile bitireceğiz İnşallah” dedi.

TOLTAR”BAŞARILI BİR SONUÇ ALACAĞIZ”

Ak Parti Dilovası Belediye Başkan adayı Ali Toltar,” Adaylık onurlu ve meşakkatli bir iş, İnşallah hep beraber birlik, beraberlik ve kardeşlik içinde önümüzdeki süreçte başarılı bir sonuç alacağız” dedi.

 

Kahvaltı programına katılan Aday Adayları tek tek söz alarak görüşlerini belirtti. Birlik ve berabaerlik mesajı veren aday adayları Başkan Yaman’a, bu erdemli ve dik duruşundan dolayı teşekkür etiler. Ak Parti Belediye Başkan Adayı Ali Toltar’ı tebrik ettiler ve başarılar dilediler. 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 5 = ?

 
haber yazılımı: buki