Başkan Yaman, EKOSDER’i Ziyaret Etti

Dilovası Belediye Başkanı Cemil Yaman, ilçedeki Ekoloji ve Sağlık Derneğini ziyaret etti.
16 Ocak 2014, Perşembe - 17:09

EKOSDER Başkanı Ercan Teker ve beraberindekileri ziyaret eden Başkan Yaman, derneğin yapmış olduğu çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Dernek üyeleri ile çay içip sohbet eden Başkan Yaman dernek üyelerinin görüş önerilerini dinledi. Başkan Yaman, Dilovası'nda yapılan çalışmaları anlattı.

Dil Deresi Islah Edilecek

Dilovası bizim dönemimizde inşaat haline girdi ilçemizde her alanda çalışmalar yaptık yapıyoruz. Batı kavşağını sanayicilerimiz ile birlikte yaptık ve hizmete sunduk, 2014 programımızda da Doğu Kavşağı var şu anda kamulaştırmalar sürüyor ve bittiğinde Batı kavşağı gibi yemyeşil ve pırıl pırıl yapacağız. Devlet Hastanemiz kısa süre içinde halkımızın hizmetine açacağız, Kültür merkezimizin çalışmaları devam ediyor, Dil deresi ıslahı için ihale yapıldı, ıslah edildiğinde eskisi gibi balık tutulacak hale gelecek.

Dilovası'nı Her Geçen Gün Güzelleştiriyoruz

4,5 yılda İlçemizin Altyapısından üstyapısına, yeşil alanlarından eğitim alanlarına, sağlık alanından spora her alanda çalışmalar yaptık yapıyoruz. Dilovası'nı her geçen gün güzelleştiriyoruz, çevreye büyük yatırımlar yaptık. On binlerce ağaç fidanı diktik. İlçemizin sembolü olan kirazın yeniden hayat bulması için geleneksel olarak kiraz fidanı dağıtım törenleri düzenledik ve 11 bin kiraz fidanı dağıttık. 5 Semt konağı, 24 çocuk oyun gurubu ve ilçemizi denizle buluşturmak için tavşancıl sahil parkını yaptık.

Dilovası’nda yapılan yatırımları anlatan Başkan Yaman, sorun, istek ve önerileri de dinledi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki