Başkan: Vatandaşın oyunu namusumuz bileceğiz

22 Ocak 2015, Perşembe - 10:16

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, AK Parti Gebze İlçe Başkanı Hasan Soba ve yönetim kurulunun misafiri oldu

2023 hedefine varılması noktasında siyasi istikrarın devam etmesi için AK Parti teşkilatlarının yoğun çalışması gereğini vurgulayan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, “Teşkilatlarımız disiplinli bir şekilde haziran seçimlerine iyi hazırlanmaktadır. AK Parti kurumlaşma adına önemli işler başarmıştır. Siyasetin geleceği planlamak olduğunu çok iyi bilen bir parti hüviyetine sahip kadrolarımız ve bizler, vatandaşımızın oyunu namusumuz bilecek ve onu koruyacağız” dedi. 

 

 

GEBZE’DE HEDEF EN AZ YÜZDE 62 OY

Cumhurbaşkanlığı seçiminde 61.42 oyla Gebze’de yakalanan oy potansiyelini önemsediğini dile getiren Başkan Karaosmanoğlu, AK Parti teşkilatları haziran ayındaki milletvekilliği seçiminde de bu oranın yukarısına çıkacak kabiliyette olduğunu sözlerine ekleyerek, “Başbakanımız Prof. Dr Sayın Ahmet Davutoğlu’nun liderliğindeki partimiz, ülkenin geleceği için çok önemli bir viraj olarak gördüğümüz genel seçimlerden de büyük başarıyla çıkacaktır. İnanıyorum ki bu başarının ardından, ülkemizi 2023 hedeflerine doğru engelsiz taşıyacağız” açıklamasını yaptı.  

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki