Başkan Toltar’ın konukları, minik öğrenciler oldu

Başkan Toltar’ın konukları, minik öğrenciler oldu
17 Mayıs 2016, Salı - 16:38

Gebze Özel Hisar Kolejinden bir gurup öğrenci, Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar’ı makamında ziyaret ettiler. Minik öğrenciler Başkan Tolar'a belediyecilikle ilgili merak ettikleri  her şeyi sordular.

 Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar’ın minik konuları Gebze Özel Hisar Koleji öğrencileri oldu. Öğretmenleri Gürbüz Kuru ile birlikte Dilovası’na gelen minik öğrenciler, belediyecilik ve yerel yöneticilikle ilgili merak ettikleri birçok konuyu sorarak notlar aldılar.

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, minik öğrencileri ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek “onlar bizim yarınlarımız ve geleceklerimizdir. Daha bu yaşta yaşadıkları yerin ve ortamın değişikliklerinin farkında olmaları, gelecekle ilgili fikirler yürütmeleri, natif söylemler içinde bulunmaları gerçekten bizleri gelecek adına mutlu etmiştir. Çocuklarımızın düşünce ufuklarının gelişmesine katkı sağlayan Gürbüz Kuru’yu ve şahsında eğitimcileri, öğretmenleri bir kez daha kutluyorum” dedi.

Gebze Özel Hisar Öğretmenlerinden Gürbüz Kuru’da Belediye Başkanı Ali Toltar’ı öğrencileriyle birlikte yaptıkları ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek “Bu ziyaretin amacı öğrencilerimizin kent yöneticileriyle tanışmaları, kendilerine öz güven sağlamaları ve çevrelerinde olup bitenlerden haberdar yaşamalarına katkı sağlamaktır” dedi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki