Başkan Toltar,24 Kasım Öğretmenler gününde eğitimcileri ziyaret etti.

Başkan Toltar,24 Kasım Öğretmenler gününde eğitimcileri ziyaret etti.
25 Kasım 2015, Çarşamba - 11:24

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar,  24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Milli Eğitim Müdürlüğü ile ilçedeki okulları ziyaret ederek, öğretmenler gününü kutladı.

 

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar beraberinde Belediye Başkan Yardımcıları Edip Bingöl, Muhiyettin Gültekin ve Fazıl Polat  24 Kasım Öğretmenler günü dolayısıyla Milli Eğitim Müdürü Murat Balay, Milli Eğitim Şube Müdürleri ve okulları ziyaret etti. Başkan Toltar ve yardımcıları daha sonra ilçedeki okulları ziyaret ederek öğretmenlerle bir araya geldi onların günlerini kutladı. Öğretmenleri hediye paketi ile onurlandıran Belediye Başkanı Ali Toltar buradaki konuşmalarında Öğretmenliğin önemine değindi. Başkan Toltar, “Bizim açımızdan her gün öğretmenler günüdür. Öğretmenlerimiz gece-gündüz demeden hep çocuklarını ve öğrencilerini düşünürler. “Öğrencilerimi nasıl ilerletebilirim, nasıl geliştirebilirim” diyerek emek verirler. Cumhurbaşkanı’nın da, Başbakanı’nı da, Genel Kurmay Başkanı’nın da, Kaymakamında, Başkanında mutlaka bir öğretmeni vardır ve bir öğretmenin elinde yetişmiştir. Dünyanın en kutsal mesleği öğretmenliktir ama bu hafta öğretmenler haftası olması dolayısıyla burayı farklı kutlamamız gerekiyordu, bu sebeple Belediye sınırlarımız içindeki okullarımızda görev yapan öğretmenlerimizi ziyaret ederek yanlarında olduğumuzu hissettiriyoruz.  Öğretmenler gününüz kutlu olsun”  dedi.

Milli Eğitim Müdürü Murat Balay, Belediye Başkanı Ali Toltar’ın anlamlı günde kendilerini yalnız bırakmayarak yanlarında olduğunu belirterek eğitimcilere ve eğitime verdiği destekten dolayı tüm eğitimciler ve öğretmenler adına teşekkür etti. 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki