Başkan Toltar, Vatandaşı Geri Çevirmiyor

18 Eylül 2014, Perşembe - 14:02

 

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar’ın her hafta düzenlediği halk meclisi toplantıları devam ediyor. Bugün gerçekleşen halk toplantısına vatandaşlar tarafından yoğun katılım olurken, Başkan Toltar hiçbir vatandaşı geri çevirmeyerek tek tek dinledi.

 

VATANDAŞLARI TEK TEK DİNLEDİ Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar tarafından her hafta düzenlenen halk meclisine vatandaşlar yoğun ilgi gösteriyor. Dilovası Belediyesi toplantı salonunda gerçekleşen halk meclisine katılan vatandaşlar Başkan Toltar’dan, özellikle eğitim, sağlık, kırtasiye yardımı, işsizlik, çevre temizliği konusunda taleplerde bulundular. Halk meclisine katılan yaklaşık 100 vatandaşı tek tek dinleyen Başkan Toltar yanına aldığı Başkan Yardımcıları ve birim müdürlerine talimat vererek vatandaşın sorununun bir an önce çözülmesini istedi.

 

HALKIMIZLA İÇ İÇEYİZ Vatandaşın isteklerini en ince ayrıntıya kadar dinleyen Başkan Toltar, “Halkımızın sorunlarının çözümü için başlattığımız haftalık halk meclisimize vatandaşlarımızın ilgisi bizleri mutlu ediyor. Bizim göreve başlamadan önce sürekli dile getirdiğimiz ortak akılla kentimizi yöneteceğiz. Vatandaşımızın sorunlarını çözeceğiz ve sürekli halkımızla iç içe olacağız sözümüzü böylece gerçekleştirmiş oluyoruz. İnşallah bu toplantılarımızla birlikte halkımızın sorunlarını daha kısa sürede çözeceğiz. ”dedi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 5 = ?

 
haber yazılımı: buki