Başkan Toltar, huzurevi sakinlerini unutmadı

Başkan Toltar, huzurevi sakinlerini unutmadı
13 Nisan 2016, Çarşamba - 10:13

Dilovası Belediyesi Kutlu Doğum Haftası nedeniyle düzenlenen etkinlikler çerçevesinde Tavşancıl Huzurevi ziyaret edilerek yaşlıların gönlü alındı.

Dilovası Belediyesi Kutlu doğum haftası nedeniyle ilçede birçok etkinliğe ev sahibi yapıyor. İlçedeki Tavşancıl Huzurevi ziyaret edilerek yaşlıların gönlü alındı. Onların farklı bir gün yaşanmaları ve moralize olmaları için belediye yanında bulunan park alanında topluca ağırlanarak yine park içerisinde bulunan Elegan Restoranda onlara hazırlanan özel menü ikram edildi. Düzenlenen yemeğe Belediye Başkanı Yardımcısı Edip Bingöl’de katıldı. Çıkışta ise kendilerine özgü birer hediye edilen huzurevi sakinleri Belediye Başkanı Ali Toltar’a teşekkür ettiler.

Belediye Başkanı Ali Toltar, yaşlılarımızın dünümüz ve yarınımızdır diyerek “ Yaşlı ve bakıma muhtaç insanlara büyük önem vermekteyiz, onların bu ülke için önemli birer değerdir. Bizler de bir gün bakıma muhtaç duruma geleceğiz. Onlara bugün verdiğimiz önem ve değere yarın bizler de muhtaç olabiliriz. Onların huzurlu ve mutlu olduğunu gördükçe bizler de huzur buluyor, mutlu oluyoruz” dedi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 3 = ?

 
haber yazılımı: buki