Başkan Toltar değerlendirme toplantısı yaptı

10 Eylül 2015, Perşembe - 12:41

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar,  belediye başkan yardımcıları, birim müdür ve amirleriyle toplantı yaparak yapılan hizmetlerin daha fazla yapılmasını istedi.                                        

Belediye Başkanı Ali Toltar, Dilovası Belediyesi Toplantı Salonunda, belediye başkan yardımcıları, belediyede görev yapan birim müdür ve amirlerinin katıldığı toplantıda çalışmaları değerlendirdi.

Belediyelerin hizmet müessesi olduğunu belirten Başkan Toltar,”Göreve geldiğimiz günden itibaren yoğun bir çalışma içindeyiz. Sizlerden daha çok fedakarlık ve özveri bekliyorum, halkımıza yapılan hizmetlerden daha fazlasını yapmanın gayreti içerisinde olmalıyız dedi.

İlçedeki çalışmaların ve giderilmesi gereken eksikliklerin gündeme geldiği toplantıda, birim amirlerine tek tek söz veren Başkan Toltar, birim amirlerinin sorunlarını ve önerilerini dinlendi. Başkan Toltar, 2015 yılı başından bu güne kadar ilçede yapılan çalışmaların değerlendirme raporlarını incelediği toplantıda, ilçe genelinde  her alanda hizmetlerin artarak devam edeceği bir çalışma içerisinde olunmasını istedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 10 = ?

 
haber yazılımı: buki