Başkan Toltar ‘Bizim gönül elçilerimiz olacaksınız ’’

Başkan Toltar ‘Bizim gönül elçilerimiz olacaksınız ’’
26 Nisan 2016, Salı - 11:11

23 Nisan Çocuk Bayramı dolayısıyla çeşitli ülkelerden gelerek kutlamalara katılan öğrenciler Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar’ı ziyaret ettiler.

 

Rehber öğretmenleriyle birlikte Azerbaycan, Endonezya,  Belçika ve Bosna Herkes’den gelen öğrenciler Dilovası Belediyesi ziyaret ettiler. Belediye Başkanı Ali Toltar misafir öğrencilerle makamında görüşerek tek tek ilgilendi. Belediye Başkanı Ali Toltar, minik misafirlerine çeşitli hediyeler vererek 23 Nisan Çocuk Bayramı’nı Kocaeli’de 41ülkeden gelen çocuklarla coşkulu bir şekilde kutladık. Yurt dışından gelen bu kültür elçilerimiz ve misafirlerimizin ülkemizi,  kültürümüzü tanıması bizleri mutlu etmektedir. Bu misafir çocuklarımız ileride bizim gönül elçilerimiz olacaktır.

Ziyaret heyetinden çocukların Türkiye ile ilgili izlenim ve edindikleri kanaatleri tek tek dinleyen Belediye Başkanı Ali Toltar, daha sonra çocukların anlattıkları ve izlenimlerinden dolayı çok mutlu olduğunu söyleyerek anlattıklarınızdan çok etkilendim adeta sizler artık bizim birer gönül elçimiz olmuşsunuz” dedi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki