Başkan Toltar, Ak Genç Dilovası'nı Tebrik Etti

Başkan Toltar, Ak Genç Dilovası'nı Tebrik Etti
03 Kasım 2016, Perşembe - 12:09

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, Genel Merkez Teşkilat Performans Sistemi (TPS) Ekim ayı sonuçlarına göre Türkiye birincisi olan Ak Parti Dilovası İlçe Gençlik Kolları'nı tebrik etti.

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, Genel Merkez Teşkilat Performans Sistemi (TPS) Ekim ayı sonuçlarına göre Türkiye birincisi olan Ak Parti Dilovası İlçe Gençlik Kolları Başkanı Semih Kaya ve yönetimini göstermiş olduğu özverili çalışmalarından dolayı tebrik ederek başarılarının devamın diledi.

AK Parti Genel Merkez tarafından, teşkilatların parti içi ve parti dışı tüm faaliyetlerinin objektif kriterlerle puanlanarak toplam performanslarının takip edilmesi ve değerlendirilmesi amacıyla oluşturulan AK Parti Bilgi Sistemi´nin (AKBİS) verilerine göre; AK Parti Dilovası İlçe Gençlik Kolları  imza 919 ilçe arasında 100 tam puan aldı. Ak Parti Dilovası İlçe Gençlik Kolları 100 tam puanla 1´inci sıraya yerleşti.

"GENÇLİK KOLLARI PARTİMİZİN EN AĞIR YÜKÜNÜ TAŞIYOR"

Gençliğimizin sesini Türkiye´ye duyurduğunu belirten Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, Ak Parti Dilovası İlçe  Gençlik Kolları Başkanı Semih Kaya kardeşim ve Yönetimini tebrik ediyorum. partimizin en ağır yükünü taşıyan ve üstesinde laiki ile gelen Gençlik Kollarımız başarılarının devamını diliyorum. Rabbim bu kutlu dava yolunda nice başarılı sonuçlar nasip eylesin inşallah." dedi.

"BELEDİYE BAŞKINIMIZIN GENÇLİĞE VERDİĞİ ÖNEM BİZİ HEP MOTİVE ETMİŞTİR"

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar'a tebriklerinden dolayı teşekkür eden Ak Parti Dilovası İlçe Gençlik Kolları Başkanı Semih Kaya; " Belediye Başkanımız Ali Toltar'ın Gençlik Kollarımıza yaptığı tebrik ziyaretinden dolayı yönetimim adına teşekkür ederim. Gençlik Kolları olarak siyasi büyüğümüz ve Belediye Başkanımız Ali Toltar'ın Gençliğe verdiği önem çalışmalarımızda ayrıca bizi motive etmiştir.

"ÇALIŞMALARIMIZ SEÇİMDEN SEÇİME OLMADIĞINI GÖSTERMİŞ OLDUK"

Sözlerine devam eden Ak Parti Dilovası İlçe Gençlik Kolları Başkanı Semih Kaya, "Teşkilatçılığın hayatın her alanına sirayet eden ve teşkilatların ciddi emek ve zaman harcadıkları tüm çalışmaları bu sistem ile Genel Merkez tarafından düzenli olarak takip ediliyor. Bu sistem ile her bölge/il/ilçenin kendi öznel şartları dikkate alınarak, teşkilatların kendi şartlarında ne ürettikleri daha objektif kriterlerle değerlendirilmeleri yapılıyor. Dilovası olarak sadece yaptığımız çalışmaları sisteme girmemiz yeterli ve sonucu ortada. Flaş projelerimizle, ilçelerde mahallelerde yaptığımız çalışmalarla sadece seçimden seçime sahalarda olmadığımızı gösterdik" ifadelerine yer verdi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 3 = ?

 
haber yazılımı: buki