Başkan protokolü ağırladı

11 Temmuz 2015, Cumartesi - 12:20

Çayırova belediye başkanı Şevki Demirci ilçe protokolünü iftar sofrasında ağırladıBaşkan Demirci’nin Kebap Diyarı’nda verdiği iftar yemeğine Çayırova Kaymakamı Turtut Çelenkoğlu, Çayırova İlçe Milli Eğitim Müdürü Şener Doğan, Marmara Engelliler Derneği Başkanı Memiş Özdemir, ilçede görev yapan mahalle muhtarları, Başkan Yardımcıları, meclis üyeleri, basın kuruluşlarının temsilcileri katıldı.

Büyük bir aileyiz

Yenilen iftar yemeğinin ardından kısa bir selamlama konuşması yapan Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, Çayırova olarak büyük bir aile olduklarını ve bu büyük aile ile iftarda bir araya gelmekten ötürü mutlu olduklarını söyledi.

Çelenkoğlu mutlu oldum

Başkan Demirci’nin ardından bir konuşma’da Kaymakam Çelenkoğlu gerçekleştirdi. Kaymakam Çelenkoğlu, “İftar programında ilçede görev yapan ve faaliyetini sürdüren STK Temsilcisi ve protokol ile bir arada olmaktan mutlu oldum Ramazan ayının birlik, beraberlik, kaynaşma ve paylaşma ayıdır. Ramazan ayında hangi statüde olursa olsun her kesimden insanın aynı sofralarda orucunu açtığını, birlik ve beraberliğin pekişmesi bu ayın en güzel özelliğidir.” dedi. Konuşmalar ve duanın ardından Başkan Şevki Demirci masalarla tek tek ilgilenerek sohbetler gerçekleştirdi. Misafirlerinin Şimdiden Kadir gecesini ve Ramazan Bayramını tebrik etti.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki