Başkan öğrencilere başarılar diledi

Başkan öğrencilere başarılar diledi
12 Mart 2016, Cumartesi - 10:35

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu YGS’ye girecek öğrencilere başarılar dileyerek “Gençlerin yaşamına yön verecek olan bu aşamanın,öğrencilerimiz, aileleri ve memleketimiz için hayırlı - uğurlu olmasını temenni ediyorum”dedi.  

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Pazar günü yapılacak YGS öncesinde, sınava girecek tüm öğrencilere yönelik bir mesaj yayınladı. YGS`nin eğitim hayatında öğrenciler için önemli dönüm noktalarından biri olduğunu vurgulayan Başkan Karaosmanoğlu, “Geleceğimizi emanet edeceğimiz değerli öğrencilerimizin, büyük bir azim ve çabayla hazırlandıkları YGS sınavında başarılı olacakları inancını taşıyorum. Sınava girecek adaylara en başta sükûnet ve zihin açıklığı diliyorum. Hepimizin arzusu, öğrencilerimizin eğitimlerine mutlu olacakları bir yükseköğretim kurumunda devam etmeleridir ve sevdikleri bir mesleğin sahibi olmalarıdır” dedi.

Sınavda ülke genelinde ilk 100’e giren Kocaelili öğrencileri otomobille ödüllendireceklerini hatırlatan Başkan Karaosmanoğlu, “İnşallah, Allah gençlerimize başarmayı, bizlere de onlara otomobil hediye etmeyi nasip eder. Sınavda bütün öğrencilerimize çalışmalarının karşılığını almaları temennisiyle kolaylıklar ve başarılar diliyorum” diye konuştu.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 5 = ?

 
haber yazılımı: buki