Başkan Köşker’den Zabıtaya tebrik ve teşekkür

Başkan Köşker’den Zabıtaya tebrik ve teşekkür
06 Eylül 2016, Salı - 11:45

Kuruluşunun 190. Yıldönümünde Zabıta Müdürlüğü idari ve çalışan personelleriyle kahvaltıda bir araya gelen Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, “Bizleri dışarıda en iyi şekilde temsil eden bir birim olan zabıta teşkilatımızın 190. Kuruluş yıl dönümünü kutluyor hepinizi Allah’a emanet ediyorum” dedi.

Zabıta teşkilatının 190. Kuruluş yıl dönümü münasebetiyle Gebze Belediyesi Zabıta Müdürlüğü çalışanları trafik eğitim parkında gerçekleşen kahvaltıda bir araya geldi. Zabıta Müdürlüğünün düzenlediği kahvaltı programına Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, belediye başkan yardımcıları Engin Güzel, Nilay Ayran, Sadık Albayrak, Zabıta Müdürü Hakkı Şen ve Zabıta Müdürlüğü personeli katıldı. Kahvaltı programında konuşan Zabıta Müdürü Hakkı Şen, zabıta teşkilatının görev ve sorumluluk alanlarındaki çalışmalarından bahsetti. Şen, “Nice 190. yıllarda sağlık, sıhhat ve huzur içerisinde beraber görev yapmayı canı yürekten arzu ediyorum. Gebze Belediyesi ailesinin bir ferdi olmaktan onur duyduk, gurur duyduk. Bu aileyi dışarda temsil etmek konusunda bugüne kadar elimizden gelen gayreti gösterdik, göstermeye de devam edeceğiz” dedi.

BÜYÜK BİR AİLEYİZ

Konuşmasına zabıta teşkilatının 190. Kuruluş yıl dönümünü kutlayarak başlayan Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, “Zabıta teşkilatının geçmişi aslında İslamiyet’in ilk yıllarına kadar uzanmaktadır. Her dönemde böyle bir teşkilata toplumlarda ihtiyaç duyulmuş ve günümüze kadar ulaşmış.  Gebze Belediyesi olarak büyük bir aileyiz ve zabıta teşkilatımız bizi dışarıda vatandaşa karşı temsil eden bir birimimiz. Bu sebeple bizleri en iyi şekilde temsil eden siz değerli mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Gebze Belediyesi kurumsal bir belediye ve bu doğrultuda diğer belediyelere de örnek olacak çalışmalar yürütmemiz gerekiyor. Ben bu vesileyle zabıta teşkilatının 190. Kuruluş yıl dönümünü kutluyor hepinizi Allah’a emanet ediyorum” ifadelerini kullandı. Kahvaltı programı hatıra fotoğrafı çekilmesinin ardından son buldu.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki