Başkan Köşker’den Polis Haftası Mesajı

09 Nisan 2015, Perşembe - 16:25

 

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, Emniyet Teşkilatı’nın 170. Kuruluş yıldönümü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

Mesajında Polis Teşkilatı’nın başarı dolu köklü bir geçmişe sahip olduğunu vurgulayan Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, “Halkımızın ve ülkemizin huzur ve güvenliğini sağlamak için 24 saat görevinin başında özveriyle hizmet veren fedakar emniyet mensuplarının 170. Kuruluş yıldönümünü kutluyorum” dedi.

Başkan Köşker mesajına şöyle devam etti:

“Görevini her koşul ve ortamda fedakarlıkla yerine getiren polisimiz, suçlulara verdiği korku ve caydırıcılıkla vatandaşlarımızın en önemli güvencesidir. Polisimizin fedakar çalışmaları vatandaşlarımızı daha huzurlu ve güvenli kılmakta, şehirlerimizi daha yaşanılabilir bir kent haline getirmektedir. Vatandaş olarak bizler huzurlu, güvenli ve istikrarlı bir toplumsal ortamın devamı için polisimize destek olmalı, çocuklarımızı ve gençlerimizi en iyi şekilde yetiştirerek suç odaklarının tuzaklarından korumalı, onlara şefkatle sahip çıkmalıyız.

Bu vesileyle, Emniyet Teşkilatımızın 170. Kuruluş Yıldönümünde görevlerini yaparken şehit olan kahraman polislerimizi rahmet ve şükranla anıyor, Emniyet mensuplarına görevlerinde başarılar ve kolaylıklar diliyorum.”

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 10 = ?

 
haber yazılımı: buki