Başkan Köşker Beylikbağı’nda

Beylikbağı’ndan projeye tam not!
06 Temmuz 2014, Pazar - 16:51

Cuma sonrasında Beylikbağı Sarı Camii çevresi esnaflarını dolaşarak hayırlı işler dileyen ve vatandaşlarla sohbet eden Başkan Köşker, hayata geçirilecek Sarı Camii çevresi yayalaştırma ve meydan çalışmasına ilişkin istişarede bulundu. Köşker, bölge sakinlerinin beğenisini toplayan projenin en kısa zamanda hayata geçirileceğini söyledi

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, kurmaylarıyla Beylikbağı’nda. Cuma namazını Beylikbağı’nda bulunan Sarı Camii cemaatiyle birlikte eda eden Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, cami çıkışı vatandaşlarla ve esnaflarla sohbet etti. Başkan yardımcıları Orhan Sipahioğlu ve Engin Güzel ile birlikte bölge esnafını da ziyaret eden Başkan Köşker, vatandaşların sorunlarını dinledi.

ESNAFA HAYIRLI İŞLER

Esnaflara hayırlı işler dileyen Başkan Köşker, geçtiğimiz hafta tanıtımını düzenlenen mahalle iftarında yaptığı Sarı Camii çevresi yayalaştırma ve semt meydanı projesi hakkında vatandaşların görüşlerini de dinledi. Bölge sakinlerinin beğenisini toplayan projenin en kısa zamanda hayata geçirileceğini dile getiren Başkan Köşker, Gebzeli hemşerilerinin Ramazanlarını bir kez daha tebrik etti. 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 5 = ?

 
haber yazılımı: buki