Başkan Karaosmanoğlu’ndan Bakan Işık’a hayırlı olsun ziyareti

Başkan Karaosmanoğlu’ndan Bakan Işık’a hayırlı olsun ziyareti
03 Haziran 2016, Cuma - 13:35

Başkan Karaosmanoğlu, Milli Savunma Bakanı ve Kocaeli Milletvekili Fikri Işık ile Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki’yi ziyaret etti.

Türk Dünyası Belediyeler Birliği(TDBB) ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Ankara’da AK Parti Genel Merkezi'nde düzenlenen 109. Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'na katıldı. Genel Başkan ve Başbakan Binali Yıldırım’ın da katıldığı toplantı sonrası Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı iken Milli Savunma Bakanlığı’na getirilen Kocaeli Milletvekili Fikri Işık’a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirildi. AK Parti Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Kahraman ve Kadın Kolları Başkanı Serpil Yılmaz’ın da eşlik ettiği ziyarette Başkan Karaosmanoğlu, “Milli Savunma Bakanımız ve kentimizin milletvekili Fikri Işık’ı tebrik ediyorum. Allah’ın izniyle bu özel ve önemli görevde de kardeşimiz Fikri Işık yine başarılı olacaktır” dedi.

ÖZHASEKİ’Yİ DE ZİYARET ETTİ

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu daha sonra Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki’yi de ziyaret etti. Burada da AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan’ın eşlik ettiği birliktelikte Başkan Karaosmanoğlu Özhaseki’ye de başarı dileklerini iletirken, kentlerimizin imarında ve geleceğe taşınmasında, “Bakanlığımız ve yerel yönetimlerimizin kadroları tam uyum içerisinde hareket edecek” ifadelerini kullandı. Bakan Özhaseki de Başkan Karaosmanoğlu’nun ve beraberinde AK Parti Kocaeli Teşkilatının nazik ziyaretinden dolayı memnuniyetini dile getirerek teşekkür etti.

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki