Başkan Karaosmanoğlu; 2019 yılı seçim yılı olacaktır

Başkan Karaosmanoğlu; 2019 yılı seçim yılı olacaktır
20 Nisan 2016, Çarşamba - 13:34

Başkan Karaosmanoğlu, AK Parti Derince İlçe Teşkilatı’na konuk oldu. Karaosmanoğlu, 2019’da yüzde 56 ile yüzde 60 arasında oy alacaklarını söyledi

Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, AK Parti Derince İlçe Teşkilatı’nı ziyaret etti. İcra ve yönetim kurulu toplantıları öncesinde teşkilat üyelerine önemli hatırlatmalar yapan Başkan Karaosmanoğlu’na, Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut ve İlçe Başkanı İbrahim Şirin eşlik etti. 3 buçuk aydan beri AK Parti Genel Merkezi’nin verdiği talimat doğrultusunda üye güncellenmesi yapıldığı bilgisini alan Karaosmanoğlu, “Teşkilatlarımızın daha iyi çalışarak toplumun her noktasına ulaşması şarttır. Ben inanıyorum ki halk nezdinde bizim oyumuz Derince'de yüzde 55’in üzerindedir. Ancak bu sistemli çalışmakla olur. Şahsım olarak 1 milyon 800 bine yaklaşan insandan sorumluyum. Sizlerin ve bizlerin sorumluluğu şu durumu ortaya çıkartmaktadır. İletişim kanallarımızın her daim açık olması zorunluluğunu. Her platforma ve insanımıza ulaşacağız sorunlarına ve dertlerine derman olacağız” diye konuştu.

SEÇİM ZAMANI ASLA SEÇİM KAZANILMAZ

Yöneticilik noktasında da fikirlerini paylaşan ve Büyükşehir Belediyesi’nde her şeyin kendi iki dudağının arasında olmanın iş yapma kabiliyetini büyük ölçüde düşüreceğini de vurgulayan Başkan Karaosmanoğlu, “Malumunuz 2019 yılı seçim yılı olacaktır. Cumhurbaşkanlığı, milletvekili, belediye, meclis üyeleri ve muhtar seçimleri bu yılda yapılacak. En önemli yılımız olacak 2019. Bir şeyi hatırlatmak isterim ki seçim, asla seçim zamanı kazanılmaz. Aslanlar gibi gönüllü bir şekilde çalışacağız. Bizler büyük düşünecek ve küçük şeylerle uğraşmayacağız. Büyük bir teşkilatımız var buda devasa bir enerji demektir. Kocaeli'de ki hedefimiz yüzde 55-60 arasıdır. Potansiyelimiz var bunu unutmamak gerekir. Allah'a şükür teşkilatlarımızın bir bütünlüğü var” diyerek sözlerini sürdürdü.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki