BAŞKAN KARABACAK ENGELLİLER DERNEĞİ’Nİ AĞIRLADI

11 Mayıs 2015, Pazartesi - 22:25

Darıca Bir Umut Engelliler Derneği Başkanı Melek Arıkan ve Yönetim Kurulu üyeleri , Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak’ı makamında ziyaret ederek derneklerine desteklerinden dolayı teşekkür edip Engelliler Haftası etkinlikleri ile ilgili görüşmelerde

Dernek Başkanı Arıkan ,derneklerinin kuruluşundan itibaren kendilerine maddi manevi her türlü desteği sağlayan Başkan Karabacak’a yönetim kurulu adına teşekkür ederek bundan sonraki çalışmalarında da Başkan Karabacak’tan destek istedi.

 

ENGELLERİ BİRLİKTE AŞALIM

Nazik ziyaretlerinden dolayı misafirlerine teşekkür eden Başkan Karabacak  ,dernek işinin son derece zorlu fakat bir o kadar da insana huzur veren bir iş olduğunu ifade ederken,Darıca Belediyesi olarak 2010 yılında hayata geçirdikleri Darıca Belediyesi Engelliler Merkezi’nin başarılı çalışmalara imza attığını söyleyerek, ilçede yaşayan bütün engelli vatandaşların sorunlarına çözüm bulma noktasında çalışmalarının süreceğini belirtti.Başkan Karabacak “ Darıca Engelliler Merkezi bizim için engelli vatandaşlarımızla aramızda adeta bir köprü oldu. Darıca Belediyesi olarak ailelerimize ve engelli vatandaşlarımıza belirli periyotlar halinde konferans ve eğitimler başlattık. Engelliler Merkezimize engelli aracı tahsil ettik ve engelli kardeşlerimizin hizmetine sunduk. Bilgi Evlerimizde bir bilgisayar sınıfı oluşturduk ,engelli vatandaşlarımızın bilgisayar,filografi,müzik ve resim kurslarından istifade etmelerine olanak sağladık.Bunun gibi bir çok önemli işleri gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Sizlerde dernek olarak ilçemizdeki engelli vatandaşlarımızın sorunlarının çözümü noktasında güzel işlere imza atıyorsunuz.Bundan sonraki süreçte hep birlikte çalışmayı arzu ediyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum.”diyerek görüşlerini dile getirdi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki