Başkan Demirci, Kitap Fuarında

Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından fuar alanında açılan kitap fuarını ziyaret etti. İlk olarak Çayırova Belediyesi’nin standını ziyaret eden Demirci, burada öğrencilerin sorularını yanıtladı.
22 Mayıs 2015, Cuma - 10:22

Bu yıl 7.’si düzenlenen kitap fuarında yerini alan Çayırova Belediyesi’nin standını ziyaret ederek, fuar alanında çocuklarla bir araya gelen Belediye Başkanı Şevki Demirci, diğer belediyelerin stantlarınıda ziyaret etti. İlk olarak belediyenin standında çocuklarla bir araya gelen, stant görevlilerinden bilgiler alan Demirci, çocuklara sorular sordu ve gelen soruları yanıtladı. Çocukların isteği üzerine üzerinde kendi fotoğrafı bulunan broşürleri de imzalayan başkan Demirci, Çayırova Belediyesi’nin standının ardından, diğer belediyelerin stantlarını da gezdi.

İzmit fuar alanında kurulan kitap fuarına ilginin büyük olduğunu aktaran başkan Demirci, “Büyükşehir Belediyemizin açmış olduğu kitap fuarına ilgi çok büyük. Öğrencilerin akın akın geldiği fuarda bizde belediye olarak yerimizi aldık. Sosyo-kültürel çalışmalarımızı, eğitim çalışmalarımızı fuarda tanıtma fırsatını yakaladık. Öğrencilerle birlikte ailelerinin de fuarı ziyaret etmesi bizim içinde önemli bir adımdır” dedi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki