Başkan Demirci, İlk heyecana ortak oldu

13 Haziran 2015, Cumartesi - 16:55

Çayırova Belediyesi tarafından Belediye Hizmet Binası önünde düzenlenen şölende Çayırovalı çocuklar erkekliğe adım atmanın sevincini aileleri ile birlikte yaşadılar.

 

Demirci, Her Zaman Halkımızın Yanındayız

Çayırova’nın saygın, sevilen ismi Asım Köle ve talebeleri eşliğindeki Kuran-ı Kerim Tilaveti ve ilahilerin sunulmasının ardından program dua okunması ile devam etti. Sünnet olan yüzlerce Çayırovalı çocuk ile birebir ile ilgilenen Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci yaptığı selamlama konuşmasında, "Allah erkekliğe adım attığınız bugün sonrasında askerliğinizi ve evlilik törenlerinizi de nasip etsin. Şölenimize katılan tüm ailelere ve sünnet olan çocuklarımıza hayırlı olsun diliyorum. "dedi.

Sünnet Mevlit Programında Yerlerini Aldılar

Çayırova Belediyesi tarafından düzenlenen sünnet şölenine Belediye Başkanı Demirci'nin yanı sıra eşi Gül Demirci, Başkan yardımcısı Fikriye Çelik, Ak Partili Meclis Üyeleri, CHP'li Meclis Üyeleri, Çayırova İlçe Emniyet Müdürü Osman Gül, Çayırova İlçe Milli Eğitim Müdürü Şener Doğan, ve çok sayıda Çayırova halkı Sünnet programında yerlerini aldılar.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki