Başkan Ali Toltar’dan Halk Günü

10 Mart 2015, Salı - 12:41

 

Pazartesi Günüleri düzenlenen ‘Halk Günlerinde’ Belediye Başkanı Ali Toltar, vatandaşların istek ve talepleri dinliyor. Toplantı salonun da gerçekleştirilen ‘Halk Günü’ne Dilovalı vatandaşlar ilgi gösteriyor.

 

Gerçekleştirilen ,’Halk Günü Toplantısı’na ilçe’nin değişik mahallerinden gelen vatandaşlar katıldı. Dilovalı hemşerilerini Belediye hizmet binası toplantı salonunda misafir eden Başkan Toltar, farklı istek ve temennileri dinledi. Başkan Toltar, rutin olarak yapılan halk günleri için,”Gerçekleştirdiğimiz insan odaklı çalışmalarımızla 11 ay gibi bir süreç de vatandaşların istek, talep ve ihtiyaçlarına yönelik çalışmalar yaptık. Vatandaşlarımızla buluştuğumuz halk günlerinde, halkımızın fikir, önerileri bizim için çok önemli. Vatandaşlarımız düşüncelerini bizlerle paylaşıyor. Şehrimize yapılması gerekenler ve vatandaşımızın ihtiyaçlarını birinci ağızdan dinlemek çözüme daha hızlı ulaşmamızı sağlıyor. Halkımızın görüşlerini dinlemek yerel yönetici olarak bizlere daha fazla katkı sağlayacak” dedi.

 

Halk Günü toplantısında Belediye Başkan Yardımcıları, birim müdürleri de hazır bulundu. Başkan Toltar, vatandaşların en çok iş isteğinde bulunduğunu kaydetti. Vatandaşların Dilovası’nda yeni hizmete giren İşkur Merkezi’ne başvurarak kısa sürede iş bulabileceklerini ifade etti.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 3 = ?

 
haber yazılımı: buki