Başbakan'ın Sofrasında

05 Şubat 2016, Cuma - 13:10

AK Parti Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman, Başbakan ve AK Parti Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu'nun Doğu ve Güneydoğu illeri milletvekilleriyle düzenlediği kahvaltıya Hakkari Fahri Milletvekili sıfatıyla katıldı

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, AK Parti Kocaeli Milletvekili ve Hakkari Fahri Milletvekili Cemil Yaman’ında aralarında Doğu ve Güneydoğu illeri milletvekilleriyle kahvaltıda bir araya geldi.

DOĞU VE GÜNEYDOĞU SORUNLARI ELE ALINDI

Başbakan Ahmet Davutoğlu, AK Parti Genel Merkezi'nde aralarında Cemil Yaman’ında olduğu bazı milletvekilleri ile önceki gün kahvaltıda bir araya geldi. Davutoğlu, bölge milletvekilleri ile Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi'ndeki son durumu ele alarak milletvekilleri ile tek tek görüştü. Bölgeye yapılması gerekenlerle ilgili olarak fikir alışverişinin yapıldığı toplantıda Terörle mücadelede sivil önlemleri içeren Master Plan da toplantıda ele alındı. Başbakan Davutoğlu, Cuma günü bu planı Mardin'e yapacağı ziyarette açıklayacak. Planın açıklanması öncesi Başbakan Davutoğlu, Doğu ve Güneydoğu illeri milletvekilleri ile kapsamlı bir değerlendirme yapacak.

3.5 SAAT SÜRDÜ

Toplantıya, Başbakan Davutoğlu'nun yanı sıra, Başbakan Yardımcıları Lütfi Elvan, Mehmet Şimşek ve Numan Kurtulmuş, Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, İçişleri Bakanı Efkan Ala olmak üzere yaklaşık 80 milletvekili katıldı. Genel Merkezde basına kapalı gerçekleştirilen kahvaltı, yaklaşık 3.5 saat sürdü. 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki