Baş Ailesinin Acı Günü

18 Ocak 2016, Pazartesi - 13:45

Çayırova AK Parti Gençlik Kolları Yöneticisi Alim Baş’ın Dedesi Hacı Osman Baş (78) Darıca Farabi Hastanesinde Tedavi Görüyordu.Çayırovanın en eski ailelerinden olan Baş ailesi büyükleri cenazede buluştu. Son yolculuğuna sevenleri Baş ailesini yalnız bırakmadılar.

BAŞ AİLESİNİN ACISINA ORTAK OLDULAR

Küme evler camiinde kılınan cenaze namazına yoğun ilgi gösterdiler Koca çınar Hacı Osman Baş’ı sevenleri dualar ile son yolculuğuna uğurladı. Cenaze namazına Çayırova AK parti ilçe yöneticileri Ekrem Karahan, Bekir Bilgiç, Murat Kalkan, Çayırova Ak parti gençlik kolları yöneticileri, Çayırova Gümüşhane Torul köyü derneği yöneticileri ve çok sayıda STK başkanları ve yöneticileri hazır bulundular.

DUALAR İLE SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

Çayırova AK Parti Gençlik Kolları Yöneticisi Alim Baş’ın Dedesi Hacı Osman Baş (78) hayata veda etti. Bir süredir yakalandığı hastalık ile mücadele eden Darıca Farabi hastanesinde hayata tutunamayarak Hakk'a yürüdü. (Merhum) Hacı Osman Baş’ın cenazesi ikindi namazına müteakip Çayırova Küme evler camiinde kılınan cenaze namazı sonrası sevenleri son yolculuğunaAdem Yavuz aile kabristanında defnedildi. Bizde Yakıntakip gazetesi ailesi olarak,(Merhum) Hacı Osman Baş'a Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz

 

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki