Balkan Türkleri’nden destek!

15 Nisan 2015, Çarşamba - 16:05

 

Balkan Türkleri Gebze ve Çayırova Dernek Başkanları AK Parti Gebze Seçim Koordinasyon Merkezi’ni ziyaret etti.

Balkan Türkleri Gebze Dernek Başkanı İsmail Yılmaz, Balkan Türkleri Çayırova Dernek Başkanı Ekrem Şen, AK Parti Gebze İlçe Seçim Koordinasyon Merkezi’ni ziyaret etti. AK Parti Gebze İlçe Başkanı Hasan Soba, AK Parti Gebze SKM Başkanı Mustafa Yıldıztekin ve AK Parti Kocaeli Milletvekili Adayı Cemalettin Kaflı ile görüşen dernek başkan ve yönetimleri, Kaflı’nın milletvekili adaylığından duydukları memnuniyeti dile getirdi.

HEMŞEHRİYE DESTEK!

Balkan Türkleri Gebze ve Çayırova Dernek Başkanları, ‘Bir göçmen olan hemşehrimiz Cemalettin Kaflı’nın bölgemizden aday gösterilmesinden dolayı memnunuz. Hemşehrimize destek vereceğiz’ dedi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kaflı; ‘Bir Bulgaristan göçmeni olarak bu ziyaretten dolayı onur ve mutluluk duydum’ diyerek dernek başkan ve yöneticilerine teşekkür etti.

MUHTARLARDA GELDİ

Dernek Başkanlarının yanı sıra ziyarete gelen Güzeller Mahallesi Muhtarı Mümin Yılmaz, Çayırova Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Mustafa Güven, Eski Meclis Üyesi Beyazıt Yıldırım, Ergün Kahraman, Kaflı'ya hayırlı olsun temennisinde bulundu.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki