Bakan’a sert çıktı!

Geçtiğimiz günlerde Gebze’de yaptığı konuşmada “Bunun sorumlusu MHP’dir” diyerek Türkiye’de yaşanan süreçten MHP’yi sorumlu tutan Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık’a Gebze'den cevap geldi.
25 Ağustos 2015, Salı - 17:27

 MHP Gebze İlçe Başkanı Ferit Taşdemir yaptığı açıklamada; “Bakan Işık’ın açıklamalarını okudum. MHP koalisyon görüşmeleri sürecinde hiçbir parti ve şahsi pazarlık yapmadan dört maddeyi gündeme getirmiş ve bunlarında kırmızıçizgi olduğunu belirtmiştir. Türkiye’nin içerisinde bulunduğu duruma çözüm olarak sunduğu dört maddeyi kabul etmeyenler, terörist başı Abdullah Öcalan’ın 10 maddelik mutabakatını kabul ettiler” dedi.

“BAKAN’IN İŞİ DEĞİL”

Bakan Işık’ın sözlerini kınadığını dile getiren Taşdemir; “Bakan Işık açıklamalarıyla 46 yıldır Türkiye’nin siyasetine yön veren, bu vatan için 5 bin şehit veren bir harekete yön vermeye çalışmış. Milliyetçi Hareket’e yön vermek Bakan Işık’ın haddi de değil, işi de değil. Bakan Işık’ın bu açıklamalarını kınıyor, bu vesile ile tüm şehitlerimize bir kez daha Allah’tan rahmet diliyorum." dedi.

 

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki