Babaannenin feryadı!

Gebze’de Bonzai adlı uyuşturucu kullanması sonucu hayatını kaybeden gencin babaannesi uyuşturucu satıcılarına isyan etti.
21 Temmuz 2014, Pazartesi - 15:12

Yaklaşık 2 ay önce Beylikbağı Ulus mahallesinde yaşayan Ferhat T. (20), kullandığı Jamaika (Bonzai) adlı uyuşturucu sonrası komaya girerek 2 ay önce vefat etmişti. Ferhat T.’nin gözü yaşlı bir babaannesi Gülşen T. ise uyuşturucu satıcılarına isyan etti.

EBEVEYNLERE SESLENDİ
Gülşen T., “Torunumla birlikte yaşıyordum, annesi küçükken öldü. Babası ise yurtdışında çalışıyordu. Elimde büyüdü. Hal ve hareketlerinde hiçbir değişiklik yoktu. Bazen televizyonlarda uyuşturucu konusu geçtiğinde gizli gizli odasını ve ceplerini bakıyordum. Ama bir şey yoktu. İşine gider işinden gelir, evin ihtiyaçlarını karşılardı. Bir gün olsun kötü söz duymadım ağzından. Arkadaş çevresi ne yazık ki evladımı aldı benden. Evden bütün eşyalarını topladılar, fotoğraflarını aldılar. Ona ait bir şey gördüğümde dayanamıyorum. Buradan anne ve babalara sesleniyorum, evlatlarınıza sahip çıkın, geri dönüşü mümkün olmayan yollara girilmeden evlatlarına sahip çıksınlar” dedi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki