Baba katilinin davası ertelendi

14 Ekim 2015, Çarşamba - 13:02

Körfez Tütünçiftlik’te yaşayan 22 yaşındaki Uğur Tunç, annesinden ayrılıp 2. eşini alan 49 yaşındaki babası Zafer Tunç’u öldürmesinin ardından cinayet davası Kocaeli 2’nci Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülen dava ile devam etti. Duruşma tanık ifadelerinin alınması için 3 Kasım 2015 tarihine ertelendi. 

Körfez Tütünçiftlik’te geçtiğimiz mayıs ayında annesi ile birlikte ikamet eden Uğur Tunç babasının annesinden ayrılıp başka bir kadınla evlenmesi yüzünden babası ile sorunlar yaşamaya başladı. 49 yaşındaki Zafer Tunç, yeni eşiyle birlikte hasta olan annesi Hatice Tunç’u ziyarete gelmişti. Babasının ziyaretinden haberdar olan 22 yaşındaki Uğur Tunç da babaannesinin evine gelmiş, baba-oğul evin arka tarafındaki bahçede konuşurken, 4 yıl önce yaşanan ayrılık gündeme gelmişti. İkilinin tartışması kısa sürede kavgaya dönüşmüştü. 

3 KASIM TARİHİNE ERTELENDİ

Babasının ziyaretinden haberdar olan 22 yaşındaki Uğur Tunç da babaannesinin evine gelmiş, baba-oğul evin arka tarafındaki bahçede konuşurken, 4 yıl önce yaşanan ayrılık gündeme gelmişti. İkilinin tartışması kısa sürede kavgaya dönüşmüş, bu sırada Uğur Tunç, hızla içeri girip, av tüfeğini alarak babasının üzerine ateş etmeye başlamıştı.Tartışmanın büyümesi üzerine evdeki pompalı tüfeği alan Uğur Tunç, babası Zafer Tunç’a 6 el ateş etti. Bel ve bacaklarına isabet eden saçmalarla yaralanan Tunç, Derince Eğitim Araştırma Hastanesi’ne kaldırılmasına rağmen kurtarılamadı. Olayla ilgili Uğur Tunç, gözaltına alınmıştı. Konuyla ilgili davanın görülmesine Kocaeli 2’nci Ağır Ceza Mahkemesi’nde devam etti. Duruşma tanık ifadelerinin alınması için 3 Kasım 2015 tarihine ertelendi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki