Aziz Orak, Dostlarını Ağırladı

25 Nisan 2015, Cumartesi - 15:14

 

Orak Emlak İnşaat Çayırova Atatürk Mahallesinde Yapacağı Yeni İnşaat Projesinin İlk Adımını Kurban Keserek Dost ve Sevenlerine Verdiği Yemek İle Ağırladı.

Yıllardır Çayırova güvenilir hizmet veren sanayi arsaları, daireler, arsa, tarla, kat karşılığı arsalarınız ve gayrimemnunlarınızda güvenilir adresi olan Orak Emlak İnşaat Firma sahibi genç iş adamı Aziz Orak öncülüğünde yapacağı yeni inşaat projesi ile yeni bir ilke imza atmanın gurunu dost ve sevenleri ile birlikte yaşadı. Hafta sonu Çayırovada inşaat sektöründe faaliyet gösteren başarılı iş adamlarının buluştuğu yemekte genç iş adamı Aziz Orak misafirleri ile yakından ilglendi. Hayırlı olsun dilekleri ile gerçekleşen buluşmada renkli kareler yaşandı.

ORAK İNŞAATTAN BİSMİLLAH

Emlak sektöründe birçok başarıya imza atan Aziz Orak yaptığı açıklama yeni projemiz ile Atatürk mahallesine yakışan bir bina yapacağını belirterek yaptığımız hafriyat çalışmalarını bitirdik deneyimli ekiplerimiz çalışmalara ile Bismillah demiş bulunmaktayız en kısa sürede hızlı bir şekilde ustalarımız ile A’dan Z’ye kaliteli bir işçilik ile kalitemize yakışan bir proje ile dost ve sevenlerimizi ev sahibi yapacağız dedi. Özgürlük Mahallesi Rahmi Dibek Caddesi No. 71 Çayırova adresinde irtibat Telefonları 0262 744 87 15 – 0532 523 23 94 numaralardan ulaşabilirsiniz. Bizde Yakın Takip Gazetesi olarak Orak Emlak İnşaat firma çalışanlarına hayırlı işler bol kazançlar dileklerimizi sunarız.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki