Azeri; Söylesene abla

Azeri; Söylesene abla
16 Mart 2016, Çarşamba - 12:43

MHP eski İl Başkan Yardımcısı Erkan Azeri’den MHP Genel Başkanı Meral Akşener’e çağrıda bulundu.

MHP içerisinde Akşener hakkında parti içerisinde bir çok konu gündeme gelirken bu düşüncelere Azeri tercümanlık etti. Azeri sosyal medya hesabından düşüncelerini ve soruların dile getiren paylaşımda bulundu.    

İşte Azeri’nin soruları ve beklentileri;

“Kırat'mı? Bozkurtmu Abla ? Senin yanında sevdiklerimiz var abla, ondandır suskunluğum. Söylesene abla, beşinci partiyi kuracakmısın? Yoksa; İlla MHP diyecekmisin? Mahkeme kararı, aleyhte olsa ne düşüneceksin? Ömrünü bu davaya vakfedenlere meydan okurken, sessizce natif parti tüzüğü yazıyormusun? Abla açıkla ki, herşey netleşsin...! DYP'de siyaset yaparken Başbuğ Türkeş yaşıyordu, neden Başbuğ'un yanında olmadın, ya pişmanlığını ilan et, yada sus-pus soru işaretleri ile bizi baş, başa bırakma, Abla ...! Sen AKP'yi kurarken bizler, üç hilalin gölgesinde fikrimizle yürüyorduk, oysa hiç AKP’li olmamış gibi Bozkurt yaparak, Asena edasıyla yürüyorsun, Abla; riyayla ülkücünün gönlü kazanılmaz...! Parti kurmayı düşünüyormusun?”

“Abla; İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı olduğunda neden böyle hummalı bir çalışma yapmadın? Yılın Asena'sı olacaktında biz' mi seni engelledik ? İstanbul 3. Bölgeden defalarca Milletvekili adayı oldun,neden birin üstüne bir Milletvekili koyamadın? Zaten yerin garantiydi de ondan' mı böyle çalışmadın ? Yeni Güne Bismillah

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki